1300 TL Sistem Toplama

Gökhan5534

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayar toplamaya karar verdim. Bana 1300 tl'lik sistem önerir misiniz? Kasam var ve Hdd de var ancak eski Hdd'mi kullanabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

İstersen kullana bilirsin sana engel olan yok ama yenisi almanı öneririm . Bende 2-3 gündür Kendime Bilgisayar Topluyorum Bütcem 2000 tl fakat yaklasık 1200 ile 1300 tl civarı PC topladim
Linki Aşağıda İstersen Bakabilirsin Ama Bende Kararsızım Minecraft ve Growtopia Oyniyacağım Topladığım Pc yeterlimi onu bilemiyorum

VATAN BİLGİSAYAR - Teknoloji & Bilgisayar Hiperstore'u

Umarım yardımcı olabilmisimdir

İstersen kullana bilirsin sana engel olan yok ama yenisi almanı öneririm . Bende 2-3 gündür Kendime Bilgisayar Topluyorum Bütcem 2000 tl fakat yaklasık 1200 ile 1300 tl civarı PC topladim
Linki Aşağıda İstersen Bakabilirsin Ama Bende Kararsızım Minecraft ve Growtopia Oyniyacağım Topladığım Pc yeterlimi onu bilemiyorum

VATAN BİLGİSAYAR - Teknoloji & Bilgisayar Hiperstore'u

Umarım yardımcı olabilmisimdir
Senin sepetin bizde görünmez. Ekran görüntüsü atmalısın.

Cok üzgünüm burada Malesef bende karasızım nasıl bir PC Topliyacağıma kara veremdim işlemciden filan kıstım yapamadım yane yardımcı olursanız sevınırım :( Yardım Edin

Dosya Ekleri

• Kesin.JPG
    Kesin.JPG
    56,6 KB · Görüntüleme: 288
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı