1300 TL sıvı soğutma önerisi

B00M

Centipat
Merhaba arkadaşlar kasa ve sıvı soğutma almayı düşünüyorum. Kasa model olarak Sharkoon rev 200 modelini düşünüyorum. Ryzen 7 3700X kullanıyorum önerileriniz nelerdir H100I 1300 TL'ye satılıyor performansı nasıldır. XPG levante240 modelde var fakat markayı bilmediğim için emin olamadım.

Stokta yok gözüküyor ama bulursanız öneririm.

Düz H100I var pencere adlı sitede 1320 TL.

Hocam montajı hakkında en ufak fikrim yok etrafımda kimse montajdan anlamıyor sıvı soğutma için.

Düz H100I var pencere adlı sitede 1320 TL.

Hocam montajı hakkında en ufak fikrim yok etrafımda kimse montajdan anlamıyor sıvı soğutma için.
Montaj zaten basit. Technopat videolarından baka baka montaj yaparsın. Zaten sıvı soğutmaların hepsi benzer yöntemlerle montajı oluyor.

Gerek kutudan çıkan kurulum rehberinden gerek YouTube'dan bakarak yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Montaj zaten basit. Technopat videolarından baka baka montaj yaparsın. Zaten sıvı soğutmaların hepsi benzer yöntemlerle montajı oluyor.

Baktımda hocam kablo bağlama işiyle hiç aram yok diğer işleri yaparım ondan dolayı karantina bitince vatandakilere taktıracağım sanırım.

Edit: @KuoNN hocam anakartın üstünde pump fan diye bir giriş var sanırım bu fan girişi ben alıp deneyeceğim sanırım :D.
Baktımda hocam kablo bağlama işiyle hiç aram yok diğer işleri yaparım ondan dolayı karantina bitince vatandakilere taktıracağım sanırım.

Edit: @KuoNN hocam anakartın üstünde pump fan diye bir giriş var sanırım bu fan girişi ben alıp deneyeceğim sanırım :D.

Hocam NZXT'yi alabilirim bugün soğutması nasıldır acaba.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı