1300 TL SSD önerisi

PÖHH

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Asus tytan cg 8480 bilgisayarım var. SSD almayı düşünüyorum bühçem 1000 - 1300 Tl arası. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1000 TL ?!. 5 tane samsung 840 evo 120 gb raid yapabilirsiniz :D
Şuan kullandığım 120 gb yetersiz geliyor sadece 1 tane disk kullanmak istiyorum 4-5 yıl beni sorun cıkarma dan mutlu edicek bir SSD arıyorum şunlar aklımdan geçiyor
sizce almalımıyım yada yılbaşın dan sonramı almalıyım indirim falan olur mu ?
Samsung 1Tb 840 Evo Sata 3.0 (Okuma 540Mb / Yazma 520Mb) Ssd - Vatan Bilgisayar

Samsung 512Gb 840 Pro Sata 3.0 (Okuma 540Mb / Yazma 520Mb) Ssd - Vatan Bilgisayar

Bunlar biraz abartı değil mi ? 1 TB filan render mı yapıyorsunuz acaba ? Her türlü raid öneririm.
Hayır raid falan yapmıyorum sadece oyun oynuyorum ve bazı oyunlar C diskin de olmazsa çalışmıyor o yüzden C diskimi yükseltmek istiyorum.
Örn: Max Payne 3 C diskim de yer olmadığı için oynuyamıyorum ve gelecek olan Grand Theft Auto V bir hazırlık yapıyorum kısaca benım derdim oyun oynamak delicesine :D

Nasıl kopyalanacağını bilmiyorum ama bir sata kablosu alarak tadabilirsin. Gördüğüm kadarıyla kolay takma aparatları var kasanda.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı