1300 TL Telefon Önerisi

Kalpsesi

Hectopat
Herkeze Merhaba Arkadaşlar Konuyu Yanlış Yere Açtıysam Şimdi,den Özür Dilerim Burada Yeniyim Daha Başlıkta Belirtiğim Gibi 1300 Tl Bütçem Var Telefonu Genelikle Sosyal Medya İçin Kullanıcam WhatsApp Facebook İnstagram Gibi Kamerası Benim İçin Önemli Düşündüğüm Telefonlarsa Samsung Galaxy Note 3 Neo Veya Temiz 2.El Note 3 Ama Ben Karar Vemeden Önce Size,de Danışmak İstedim

Teşekkürler :)

Uğur Bilgen

Kilopat
Yer
İzmir
Öncelikle foruma hoşgeldin. Forumda yazım kurallarına uyman lazım. En küçük hatada bile 1 gün ceza alabilirsin.

Tercihim Nexus 5 ve LG G2.

KS
K

Kalpsesi

Hectopat
Öncelikle foruma hoşgeldin. Forumda yazım kurallarına uyman lazım. En küçük hatada bile 1 gün ceza alabilirsin.

Tercihim Nexus 5 ve LG G2.
LG G3 Çıktı Hiç Alasım Gelmiyor :D Saf Android Sevmiyorum Malesef Yazım Kurallarına Her Yerde Uyuyorum :) Hatam Varsa Sölle :)

H

Hastai

Ziyaretçi
Söylediğiniz ihtiyaçlara göre Lumia serisi tam sizlik. :) Kamerası en iyi olan firma Nokia. Ama WP'yi ne derece seversiniz orası tartışılır.

Her harf büyük yazılmaz. Söyle olacak mesela söle değil.

KS
K

Kalpsesi

Hectopat
Söylediğiniz ihtiyaçlara göre Lumia serisi tam sizlik. :) Kamerası en iyi olan firma Nokia. Ama WP'yi ne derece seversiniz orası tartışılır.

Her harf büyük yazılmaz. Söyle olacak mesela söle değil.
Windows phone mağzası Beni düşündürüyor Sosyal medaya ağırlıklı dedim Ama bu oyun oynamıcam anlamınada gelmez :)

H

Hastai

Ziyaretçi
Üst seviye oyunlar bulunuyor. Asphalt 8, Modern Combat vs. gibi. Daha stabil olduğundan önermiştim.

Uğur Bilgen

Kilopat
Yer
İzmir
Yazım kurallarına hiç uymuyorsun. Şimdi seni uyardım diye, ben ceza alacağım.

Yukarı