1300 TL Telefon Önerisi

Annenize alacak iseniz yenilenmiş s6/s7 alın bu fiyat segmentindeki cihazlardan daha iyi olacaktır
İkinci el düşünmüyorum. Düşünceleriniz için teşekkür ederim.
Huawei GR5 2017 ( kendimde var.) kronik sorunsuz iyi bakıldığında rahat 4 5 hatta 6 sene gidebilecek bir telefon. 3 gb ram çift kamera 13-3 ön kamera 8 megapiksel. tek problemi 6.1 işletim sistemli. 1,300 gibi bir fiyat. Ya da Xaomi A2 olabilir.
Cihazın sıfırı piyasada yok. A2 bütçemi aşıuor ve
Kafanızı hangisi rahatlatacaksa onu alın.

Redmi 7 alabilirsiniz.
Dediğim gibi, Redmi 7'nin ekranı korkutuyor beni. Yoksa çoktan almıştım.

2. El konusunu biraz daha düşünmeni tavsiye ederim, 2. el demek illa bozuk olacağı anlamına gelmiyor bak benim PC 4 yıllık alt kasa, üst kasa, soğutucu bloklar, fanlar ve touchpad'ini ücretli değiştirdim 1038 TL ödedim. Pili ve ekranı hariç 0 ayarında her şeyi. Ekranda 1 ölü piksel, pilinde %20 kapasite kaybı var. Sen 0. el bir telefon satın alsan ve 1 ay sonra o telefona ısınamayıp ve beğenmeyip elinden çıkartmak istesen o 2. el olur. Oysa 0 ayarındadır telefonun fazla kullanılmamış ve hiçbir hasar tamir işlemi görmemiştir. Ama onu aldığın fiyata satabilmen imkansız. 2000TL'ye aldıysan 1500'e zor satarsın o da garantisi devam ettiği için iyi bir alıcı bulursan. Örneğin: İnsanlar bir telefon satın alıyor, 6 ay veya 1 sene sonra üst modeli çıkıyor ve ona geçmek istiyorlar; ellerindeki telefonun hiçbir sorunu yok ve garantisi de var. Aldıkları fiyatın yarısına satıyorlar, üstüne para ekleyip; üst modeli alıyorlar çok insan var o şekilde. Bir nevi hastalık gibi.

2. El konusunu biraz daha düşünmeni tavsiye ederim, 2. el demek illa bozuk olacağı anlamına gelmiyor bak benim PC 4 yıllık alt kasa, üst kasa, soğutucu bloklar, fanlar ve touchpad'ini ücretli değiştirdim 1038 TL ödedim. Pili ve ekranı hariç 0 ayarında her şeyi. Ekranda 1 ölü piksel, pilinde %20 kapasite kaybı var. Sen 0. el bir telefon satın alsan ve 1 ay sonra o telefona ısınamayıp ve beğenmeyip elinden çıkartmak istesen o 2. el olur. Oysa 0 ayarındadır telefonun fazla kullanılmamış ve hiçbir hasar tamir işlemi görmemiştir. Ama onu aldığın fiyata satabilmen imkansız. 2000TL'ye aldıysan 1500'e zor satarsın o da garantisi devam ettiği için iyi bir alıcı bulursan. Örneğin: İnsanlar bir telefon satın alıyor, 6 ay veya 1 sene sonra üst modeli çıkıyor ve ona geçmek istiyorlar; ellerindeki telefonun hiçbir sorunu yok ve garantisi de var. Aldıkları fiyatın yarısına satıyorlar, üstüne para ekleyip; üst modeli alıyorlar çok insan var o şekilde. Bir nevi hastalık gibi.
Kendime alsam sıkıntı olmaz. Fakat anneme alacağım için sıfır almak mecburiyetindeyim. Biraz da yaşım küçük olduğu için korkuyorum açıkçası :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı