1300 TL'ye 2. el Sapphire RX 570 ITX alınır mı?

Samet Erkan

Hectopat
Makaleler
1

Bu gördüğünüz ilandaki ekran kartı için 1300TL'ye anlaştık. Arkadaş kartın ilk sahibiymiş faturası kendi üzerinekran kartın termal bakımını yapmiş sistemini güncellediği için de işlemcisi ile birlikte satışa koymuş. Sizce alınır mı? Fiyatı çok makul geldi.
RX 570 yine bir şekilde günümüzde bile giriş seviyesi olarak iyi bir kart. Fiyatı da iyi eğer bir problemi yoksa. Alınır.

Kartın piyasası bu civarlarda, hatta siz daha düşüğe almışsınız bile denebilir hocam. ITX versiyon olması da özel olarak sizin için tercih sebebi sanıyorum? Kasa manasında yani. Fiyat makul evet.

Ekran kartı ile işlemciyi aldığı zamanın fotoğrafını isteyin, yakın zaman aralığında ise alabilirsiniz. Zira temiz denilerek dolandırılmıştım, sizin de dolandırılmanızı istemem.

Ekran kartı ile işlemciyi aldığı zamanın fotoğrafını isteyin, yakın zaman aralığında ise alabilirsiniz. Zira temiz denilerek dolandırılmıştım, sizin de dolandırılmanızı istemem.

Şimdi gidiyorum hocam arkadaşin yanına. Göreceğiz ne varmış ne yokmuş.

Kartın piyasası bu civarlarda, hatta siz daha düşüğe almışsınız bile denebilir hocam. ITX versiyon olması da özel olarak sizin için tercih sebebi sanıyorum? Kasa manasında yani. Fiyat makul evet.

Yok hocam kasam gayet büyük. Normalde iki fanlı olmasını tercih ederim ancak fiyat da iyi olunca. Sürerim bir MX-4 rahatıma bakarım dedim.

FurMark 8X MSAA 1080p test yap ne kadar uzun yapabilirsen. Bir sorun çıkmazsa güzel fiyat. FurMark haricinde bir de herhangi bir oyuna girip test et.

FurMark ve Superposition Benchmark yaptım. Sıcaklik 79 derece idi. Ama test ettiğim kasada egzoz fanı dahi yoktu. Benim kasamın hava akışı iyi olduğu için kartı almaya karar verdim ve satın aldım. Bakalim neler yaşayacağız.

Geri
Yukarı