1300 TL'ye ekran kartı tavsiyesi

Eğer R9 390'ın performansını merak ediyorsanız bu videoyu izlemenizde fayda var hem GTX 970 ile de karşılaştırırsınız :) Bende MSI GTX 970 almanızı öneririm :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de neden MSI derseniz bana göre diğer kartlara göre daha şekil durduğu için :D Yani gözünüze hangisi güzel gelirse onu alın. Yani markaların arasında aman aman bir fark yok dediğim gibi gözünüze güzel gözükeni alın :)

Ama yine coil whine çıkacaktır iade ettiğin ürünü bir daha neden alıyorsun.?
İade ettiğim ürünü almıyorum. İade ettiğim Asus GTX 780'di. Şimdi Gtx970 veya R9 390 arasındayım ama GTX 970 candır diyeceğim bu gidişle.

nVidia kullanıyorum ama amd r9 390'ı denemek isterdim bende beğendim.
Belleği çok göze sokuluyor gibi bir de biti ama nvidia kullandımk şuana kadar hep yine nvidia diyesim geliyor :D

Eğer R9 390'ın performansını merak ediyorsanız bu videoyu izlemenizde fayda var hem GTX 970 ile de karşılaştırırsınız :) Bende MSI GTX 970 almanızı öneririm :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de neden MSI derseniz bana göre diğer kartlara göre daha şekil durduğu için :D Yani gözünüze hangisi güzel gelirse onu alın. Yani markaların arasında aman aman bir fark yok dediğim gibi gözünüze güzel gözükeni alın :)
Ben Asustan yanayım strix olayı yüzünden de MSIda da var ne bileyim emin olamıyorum :D

Ne CW imiş arkadaş. Sanki her GTX 970 de CW var gibi konuşmak olmaz bence. Ayrıca CW çok da büyük bir sorun değil. Bir ses yüzünden GTX970'den vazgeçilmez bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı