1300 TL'ye en iyi oyuncu koltuğu nedir?

Ne kadar iyi bilmiyorum ama Hawk çok öneriliyor. Kumaş yapıya sahip olduğu için terletmiyor olarak okudum.

Ne kadar iyi bilmiyorum ama Hawk çok öneriliyor. Kumaş yapıya sahip olduğu için terletmiyor olarak okudum.

Ben de hawk bakıyordum bayağıdır. Ancak belki daha iyisi vardır diye tekrardan konu açmak istedim.

Hocam koltuğu teslim alıp biraz kullandıktan sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız çok iyi olur.

Şimdilik söyleyebileceğim 2 şey var. Koltuğu kumaş seçtim ancak oturulan yüzey ve sırt yüzeyi tamamen deri. Yanlış gönderilmiş mi diye soracağım yarın. Ayrıca ilk sipariş verirken nick eklemeyi unutmuştum. Sonradan kendilerine WhatsApp'tan kolayca ulaştım ve eklemeleri için ricada bulundum. Tamam dediler ve isim eklenmemişti bugün geldiğinde. Ancak şu anlık yazdıramadıklarını, bana gelen boyun yastığının üzerine ismimin olduğu yastığı tek göndereceklerini söylediler. Beklemedeyim tekrardan yazarım gelişmeleri.
Hocam koltuğu teslim alıp biraz kullandıktan sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız çok iyi olur.

Yastığı gönderdiler. Siparişte de bir yanlışlık olmamış. Ben deri olarak sipariş etmişim fark etmedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı