1300 TL'ye hot swap yapılabilen klavye önerisi

Bütçe
1300

inan1

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir klavye arıyorum red awitch ve hot swap yapılabilen bir klavye olmasını istiyorum. Mümkünse RGB olması tercihim. Neler tavsiye edersiniz? Yurt dışı ürünler dışında olursa sevinirim. Maksimum bütçem 1300TL.

Ajazz AK873'e bakabilirsin. Nays uygulaması ile 500 TL üzeri siparişlerde 200 TL'sini geri veriyor ondanda yararlan.

Ajazz AK873'e bakabilirsin. Nays uygulaması ile 500 TL üzeri siparişlerde 200 TL'sini geri veriyor ondanda yararlan.

Yurt dışı olduğu için pek yönelmek istemedim bu klavyeye. Geç gelmesinden dolayı pek sıcak bakamıyorum biraz hızlı gelmnesi gerek şu an kullandığım klvye bozulduğu için.

Yurt dışı olduğu için pek yönelmek istemedim bu klavyeye. Geç gelmesinden dolayı pek sıcak bakamıyorum biraz hızlı gelmnesi gerek şu an kullandığım klvye bozulduğu için.

Maalesef şu an yurt dışı ürünler harici 1.300'e Türkiye içinde hotswap klavye bulmak zor. 2.el az kullanılmış bulabilirsiniz belki.

Hocam bundaki Switch'ler Gateron Akko gibi markalarin Switch'leri ile degistirilebiliyor mu bazilari Cherry mxe olmuyor demis.

Outemu soket olduğu için Cherry MX olacağını düşünmüyorum hocam. Kkt, gazzew, Akko, Gateron ve 3 pin olanlar uyumlu diye biliyorum daha kendim de yeni bir Switch alıp denemedim o yüzden pek yorum yapamıyorum.

Outemu soket olduğu için Cherry MX olacağını düşünmüyorum hocam. Kkt, gazzew, Akko, Gateron ve 3 pin olanlar uyumlu diye biliyorum daha kendim de yeni bir Switch alıp denemedim o yüzden pek yorum yapamıyorum.
gateron switch uyumlu olsun bana yeter zaten sağolasın alıcam muhtemelen biraz para biriktirdikten sonra birde switch degistirme aparati switchleri kırıyormuş sence gereklimi switch degistiriciye

Gateron Switch uyumlu olsun bana yeter zaten sağ olasın alacağım muhtemelen biraz para biriktirdikten sonra bir de Switch degistirme aparati Switch'leri kırıyormuş sence gerekli mi Switch degistiriciye.

Ben sorun yaşamadım kırılma gibi ama içinde tereddüt varsa al için rahat olsun.

Geri
Yukarı