1300 TL'ye kablosuz Hi-Res sertifikalı kulak üstü kulaklık önerisi

Fidias

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I3 12100f
Asus dual rtx 2060 oc
...
Herkese merhaba, kablosuz kulaklık almak istiyorum ama Hi-Res sertifikası olan bir tane bulamadım. Yani buldum fakat hepsi kablo ile Hi-Res destekliyor. Bunun kablosuz olanı nereden nasıl alabilirim? Bu arada bütçem 1000-1300 civarı.
Üstüne çıkamam. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki hocam kablosuz olarak kullanınca hi Res oluyor mu ?
Sertifikalara çok takılmayın, o sticker'ı Çin'de 0.01$'a basıyorlar Memati'nin dediği gibi :D

Kulaklığı neye bağlayacaksınız? Telefonunuzda LDAC codec desteği varsa ve LDAC destekli bir bluetooth kulaklık alırsanız kayıpsıza çok yakın bir ses alırsınız. Bunun haricinde her türlü kayıplı olacak.

Sertifikalara çok takılmayın, o Sticker'ı Çin'de 0.01$'a basıyorlar Memati'nin dediği gibi :D

Kulaklığı neye bağlayacaksınız? Telefonunuzda LDAC codec desteği varsa ve LDAC destekli bir Bluetooth kulaklık alırsanız kayıpsıza çok yakın bir ses alırsınız. Bunun haricinde her türlü kayıplı olacak
Anladım.

Sennheiser HD 350BT​

Amazondan sipariş ettiğim model bu. Aptx vs. codec destekliyor diye yazıyordu. Telefonum mı 11 lite, baktım gerekli codecleri destekliyor. Doğrusu biraz bakındım ama teknik detaylar boğdu beni. O yüzden pek anladığım söylenemez. Elimdeki imkânlar ölçüsünde dinleyebilceğim en temiz müziği dinlemek istiyorum. Bu bütçe ile ne kadar oluyorsa artık :)

Geri
Yukarı