1300 TL'ye Kablosuz mouse önerisi

Bütçe
1300
Son düzenleme:

Diğer mağazalara göre fiyatı gayet iyi, bence şu an piyasadaki en iyi fare. Kendim de uzun süredir kullanıyorum zaten. Glorius Model O tavsiye etmiyorum. Gecikmesi aşırı derecede kötü bir faredir.
G Pro X ve G903 arasından hangisini almamı önerirsiniz?

G Pro X ve G903 arasından hangisini almamı önerirsiniz?
G Pro X SuperLight alabiliyorsanız onu da alabilirsiniz. Şekil şemal olarak hangisi daha çok hoşunuza gidiyorsa karar sizin. SuperLight G903 LightSpeed'e göre daha yeni bir model. Çift tıklama konusunda daha dayanıklı. G903 LightSpeed'in bu konuda fazla sabıkası olduğu söylenemez ama siz yine tedbirli olmak isterseniz G Pro X SuperLight alabilirsiniz. Onun dışında teknoloji anlamında aynılar.

G Pro X SuperLight alabiliyorsanız onu da alabilirsiniz. Şekil şemal olarak hangisi daha çok hoşunuza gidiyorsa karar sizin. SuperLight G903 LightSpeed'e göre daha yeni bir model. Çift tıklama konusunda daha dayanıklı. G903 LightSpeed'in bu konuda fazla sabıkası olduğu söylenemez ama siz yine tedbirli olmak isterseniz G Pro X SuperLight alabilirsiniz. Onun dışında teknoloji anlamında aynılar.
G Pro X daha şık duruyor hocam, G Pro X alacağım. Teşekkür ederim ikinize de yardımcı olduğunuz için.
SteelSeries aerox 3
Maalesef tasarımı hiç hoşuma gitmiyor hocam, teşekkür ederim yine de.

Geri
Yukarı