1300 TL'ye kadar fare ve klavye önerisi

Beyaz klavye olur mu?

Ya da;

Arkadaşlar mini viper ile arasında ki fark nedir Deathadder v2'nin genelde viper mini önerisi alıyorum ben de alacağım mouse.

Arkadaşlar mini viper ile arasında ki fark nedir Deathadder v2'nin genelde viper mini önerisi alıyorum ben de alacağım mouse.
Hocam ben de 1 hafta önce forumdan bakarak iki model arasında kalmıştım Deathadder V2 mini aldım
Özellik olarak ikisinin özellikleri çok benzer aynı diyebiliriz ancak viper mini daha simetrik V2 mini daha sağ elle kullanılıcak bir mouse baş parmağınızı koyabiliceğiniz yer var
Aralarındaki başka bir fark tıklama ömrü 70 milyon yazıyor V2 de viper mini de 50 milyon yazıyor
Ve genişlik olarak V2 çok daha geniş
V2 114 uzunluk 65 genişlik
Viper mini 118 uzunluk 54 genişlik
Ben deathadder V2 mini aldım birkaç gün önce geldi çok memnunum tavsiye ederim

Hocam ben de 1 hafta önce forumdan bakarak iki model arasında kalmıştım Deathadder V2 mini aldım
Özellik olarak ikisinin özellikleri çok benzer aynı diyebiliriz ancak viper mini daha simetrik V2 mini daha sağ elle kullanılıcak bir mouse baş parmağınızı koyabiliceğiniz yer var
Aralarındaki başka bir fark tıklama ömrü 70 milyon yazıyor V2 de viper mini de 50 milyon yazıyor
Ve genişlik olarak V2 çok daha geniş
V2 114 uzunluk 65 genişlik
Viper mini 118 uzunluk 54 genişlik
Ben deathadder V2 mini aldım birkaç gün önce geldi çok memnunum tavsiye ederim
aldığın yeri link atabilir misin?

aldığın yeri link atabilir misin?
Gece vakti genelde 460 TL ye düşürüyorlar fiyatı bende 100 TL kupon vardı şansa hesabımda öyle aldım

Bu satıcıyı bilmiyorum çok ucuza koymuş güvebilirsen burdan da alabilirsin

Gece vakti genelde 460 TL ye düşürüyorlar fiyatı bende 100 TL kupon vardı şansa hesabımda öyle aldım

Bu satıcıyı bilmiyorum çok ucuza koymuş güvebilirsen burdan da alabilirsin
Aşırı ucuz değil razer deathadder v2 mini için. Eğer razer deathadder v2 deseydin çok ucuz derdim.

Aşırı ucuz değil razer deathadder v2 mini için. Eğer razer deathadder v2 deseydin çok ucuz derdim.
Heryerde 500 civarı olan bir mouse 390 TL olması düşündürüyor incelemesi de yok hiç puanlanmamış ondan dolayı güven vermiyor fazla

Ve özellikleri viper mini ile aynı o da 500 altına olmuyor genelde

e
Heryerde 500 civarı olan bir mouse 390 TL olması düşündürüyor incelemesi de yok hiç puanlanmamış ondan dolayı güven vermiyor fazla

Ve özellikleri viper mini ile aynı o da 500 altına olmuyor genelde
Evet şimdi fark ettim fotoğrafları Çince zaten.

1680360015653.png

Geri
Yukarı