1300 TL'ye kulaklık ve mouse önerisi

FPS arada giriyorum ama o kadar ses kasacak kadar değil ama FPS'e girincede üzmesin istiyorum yani kulaklıktan kısmak bana daha mantıklı geliyor şu an ama siz bilirsiniz.

Mouse olarak Logitech G203 alabilirsin.
Kulaklık olarak da Gamepower Ranger alabilirsin.
Kulaklık bir arkadaşımda vardı deneyimleme fırsatım oldu gayet güzeldi ses olsun mikrofon olsun, mouse da gayet iyi görünüyor Logitech zaten bilinen ve kaliteli bir marka.

Eğer bütçeni biraz daha arttırsan Razer Battle bundle alabilirsin kendimde kullanıyorum çok iyi, hiçbir problem yaşamadım.

Son düzenleme:
Mouse olarak Logitech G203 alabilirsin.
Kulaklık olarak da Gamepower Ranger alabilirsin.
Kulaklık bir arkadaşımda vardı deneyimleme fırsatım oldu gayet güzeldi ses olsun mikrofon olsun, mouse da gayet iyi görünüyor Logitech zaten bilinen ve kaliteli bir marka.

Eğer bütçeni biraz daha arttırsan Razer Battle bundle alabilirsin kendimde kullanıyorum çok iyi, hiçbir problem yaşamadım.

Tüm zır cahiller gelmiş konuya, G203 çöp eski sensörlü sorunlu bir mouse keza o çöp Gamepower kulaklıkta alınmaz, Logitech bilinen bir marka lakin ekipman anlamında pek de iyi olduvu söylenemez.

Hocam Bluetooth'lu oyuncu kulaklıkları çok iyi değil nildiğimkadarıyla kablolu olarak James Donkey 711 önerebilirim.

Kronik sorunlu çöp bir model her gördüğün yerde Gamepower, Turbox, James Donkey vb. gibi merdivenaltı fason üretim yapan markaları övüp duruyorsun amacın ne anlamadım.

Kulaklığımı kulak üstü oyuncu kulaklığı.
Mouse normal tutuyorum pek bilmiyorum tutuş şekillerini.
RGB önemli değil olsa da olur olmasa da olur.
Genellikle pek FPS oynamam ama oynarsam da üzmeyecek bir şey bulmak istiyorum.
Bütçe= ikisine toplam 1000-1500TL, 1300TL'ye ikisi de olursa sevinirim.

Kulaklık Bluetooth olsa sevinirim ayrıca🙂

Mouse olarak Delux M808 pmw 3389 sensör kullanıyor;

Kulaklık olarak ise AOC GH200;

Son düzenleme:
Tüm zır cahiller gelmiş konuya, G203 çöp eski sensörlü sorunlu bir mouse keza o çöp Gamepower kulaklıkta alınmaz, Logitech bilinen bir marka lakin ekipman anlamında pek de iyi olduvu söylenemez.

Kronik sorunlu çöp bir model her gördüğün yerde Gamepower, Turbox, James Donkey vb. gibi merdivenaltı fason üretim yapan markaları övüp duruyorsun amacın ne anlamadım.

Teşekkür ederim tam istediğim fiyat aralıklarında.
Ancak SteelSeries Rival 3 ve
Razer DeathAdder V2 Mini'den daha mı iyidir Delux.

Connect Game'den alınır mı? Güvenli midir?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim tam istediğim fiyat aralıklarında.
Ancak SteelSeries Rival 3 ve.
Razer DeathAdder V2 Mini'den daha mı iyidir Delux.

Connect Game'den alınır mı? Güvenli midir?

Güvenilir, V2 mini pmw 3359 kullanıyor Delux M800 ise pmw 3389 kullanıyor çok daha iyi bir sensör, Rival 3'ü baştan ele kronik lod sorunlu bir mouse.

Geri
Yukarı