1300 TL'ye sandalye tavsiyesi

Kaplanbjk006

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Zamanında Adore'den ortalama bir ofis sandalyesi aldım. Yaklaşık 3 yıl götürse de rahat değildi. Şu an için 1300 liram var. Mühendislik okumaya başlayacağım. Onun için rahatlık ve uzun saatler sonrası optimum dayanması olan bütçem dahilinde bir sandalye alacağım. Her türlü öneriye açığım ve eğer deneyimleme şansınız olduysa paylaşırsanız sevinirim. İyi forumlar.

1600 TL ye XDRİVE fırtınanın ayak uzatmalı modelini almıştım. Her ne kadar görüntü olarak muazzam olsa da benim yorumum 500 TL ye alacağım her hangi bir koltuktan kullanım olarak büyük bir farkı yok. Paranızı heba etmeyin gidip deneyerek herhangi bir uygun fiyatlı koltuk alıp geçin. Bu tarz mobilyaların satıldığı bir semt illaki vardır bulunduğunuz yerde, gidip hepsini deneyin.

Xdrive modelleri yaramaz mı diyorsunuz? Bende şu sıralar almayı planlıyorum genel olarak herkes memnun ama

Memnun olmama durumu değil benimkisi, sadece hevesin kurbanı olup büyük meblağlar ödemeyin diyorum sadece.

Valla bende koltuk alacağım oyun için de güzel bir koltuk arıyorum Tekzen'e falan baktım 200 TL falan ama dandik biraz sallanıyor falan

Memnun olmama durumu değil benimkisi, sadece hevesin kurbanı olup büyük meblağlar ödemeyin diyorum sadece.
Hocam öyle de bakıyorum dandik koltuklar vs 600-700 TL fiyat biçiyolar. O yüzden en azından xdrive almak mantıklı geliyor bana Xdrive 15'li 1000 TL olursa almayı planlıyorum.

1600 TL ye XDRİVE fırtınanın ayak uzatmalı modelini almıştım. Her ne kadar görüntü olarak muazzam olsa da benim yorumum 500 TL ye alacağım her hangi bir koltuktan kullanım olarak büyük bir farkı yok. Paranızı heba etmeyin gidip deneyerek herhangi bir uygun fiyatlı koltuk alıp geçin. Bu tarz mobilyaların satıldığı bir semt illaki vardır bulunduğunuz yerde, gidip hepsini deneyin.
Ankara'da oturuyorum. Malum olaylar olmasa "Siteler" meşhurdur bu tarz mobilya bulmak için. Şu anlık gözüme bu çarptı ama güvenemiyorum işte. Adore Manager Trend Sentetik Deri Yönetici Koltuğu VLT-180-SC-1 Krom Yönetici, Çalışma Koltuğu Adore Mobilya MANAGER TREND

Ne desem yalan olur sabredip normal günlere dönmemizi de bekleyebilirsiniz. Risk alıp ucuz bir koltuk da seçebilirsiniz. Dediğim gibi bence çok öne çıkmış markalarda ve yüksek fiyatlara satılanlarda altı üstü koltuk. Belki ben olaya yanlış bakıyorumdur ama kullandığım koltuğun 1600 TL yi hak eder bir koltuk olduğunu düşünmüyorum, koltuk yahu bu öyle de koltuk böyle de koltuk. Güzel olmasına güzel gösterişli ama en nihayeti koltuk. Mesela derinin birbirine garc gurc sürtme sesi beni sinir ediyor. Marka yada modelle alakalı olmasa da çok fazla detay var seçim yapmaya etki eden.
Bu koltuğu almadan önce aşağıdakini denemiştim, 800 buna vereceğime 800 daha eklerim dedim ama şu an anımsayamıyorum koltuğu, kötü bir koltuk değil gibi anımsıyorum. Kolçaklar sabit ama bununda cart curt istemsizce öne arkaya gidip geliyor. Olmazsa sabırlı olup bekleyin şu illetin geçmesini.
Destekli Yönetici Koltuğu

Ne desem yalan olur sabredip normal günlere dönmemizi de bekleyebilirsiniz. Risk alıp ucuz bir koltuk da seçebilirsiniz. Dediğim gibi bence çok öne çıkmış markalarda ve yüksek fiyatlara satılanlarda altı üstü koltuk. Belki ben olaya yanlış bakıyorumdur ama kullandığım koltuğun 1600 TL yi hak eder bir koltuk olduğunu düşünmüyorum, koltuk yahu bu öyle de koltuk böyle de koltuk. Güzel olmasına güzel gösterişli ama en nihayeti koltuk. Mesela derinin birbirine garc gurc sürtme sesi beni sinir ediyor. Marka yada modelle alakalı olmasa da çok fazla detay var seçim yapmaya etki eden.
Bu koltuğu almadan önce aşağıdakini denemiştim, 800 buna vereceğime 800 daha eklerim dedim ama şu an anımsayamıyorum koltuğu, kötü bir koltuk değil gibi anımsıyorum. Kolçaklar sabit ama bununda cart curt istemsizce öne arkaya gidip geliyor. Olmazsa sabırlı olup bekleyin şu illetin geçmesini.
Destekli Yönetici Koltuğu
Dün baya bir araştırdım. Öncelikle teşekkür ederim yorumlarınız için. Seduna Thunder Pro | Yönetici Koltuğu | Ofis Çalışma Koltuğu. Hoşuma gitti baya biraz daha bakıp karar vereceğim. En büyük aday şu an için bu.

Ben bu tarz koltukları denemeden almanızı tavsiye etmem. İade bilgisini onceden firmadan almadan en azından alisveris yapmayın.

Geri
Yukarı