1300 TL'ye wireless kulaklık önerisi

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
Lütfen kullananlar söylesin biri Artics 7'ye güzel diyor birisi kötü. Corsair Void Pro RGB Wireless için de geçerli. Bunlar iyi midir, hangisi daha iyi? Bir de öneribileceğiniz kulaklık var mı wireless?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar Artics 5 discord ile oyun arası mixer switch düğmesi ile ikisi arasında hemen değişim yada ikisini duyma şansın var 7 de de varmı bilmiyorum. Artics 5 - 700TL civarında olması lazım şuan. Ben kendim almayı düşünüyorum Steel Series artics 5 şi ama 7 de fena değil. Wireless kulaklığı kablo ile de kullanabiliyorsun. Şunu unutma bu zamana kadar Steelseries kullanmadıysan ikiside çok hoşuna gidecektir.

Technopat Artics 5
Technopat Artics 7 incelemelerini izlemeni tavsiye ederim.

Dostum ben artic 7 ile he ris arasında kaldım çünkü biri diyor artic 7 kötü diyeri diyor iyi anlamadım kafam çok karışık.

Void Pro Wireless yurtdışında orta seviye bir kulaklık olsa da ülkemizde çok tutulan ve kaliteli bir kulaklıktır. Benim tavsiyem ondan yana. Arctis'lerde bazı sorunlar var. Herkes memnun değil Arctis serisinden. Bana kalırsa Siberia serisi çok daha iyiydi ve Arctis'de SS gerçekten başarılı olamadı.

Knk bak ben corsair logitech steelseries arasında kaldım ama logitech ve corsair cıkardım herkez başka bişey diyor.

Knk bak ben corsair logitech steelseries arasında kaldım ama logitech ve corsair cıkardım herkez başka bişey diyor.
Herkesi dinleme. Yabancı forumlara bak derim. Ayrıca Logitech tamamen arkanı yaslayıp ürünlerini kullanabileceğin bir firma. Kolay kolay arıza, sorun çıkartmaz. Ama kulaklıktan yana önerim Void Pro kesinlikle.

Ali void pro rgb wireless artic 7 arasında kalmıştım ama sonra artic 7 ile şimdi he ris arasında kaldım ama corsair ın böyle robot gibi sesi gidiyor.

Ali void pro rgb wireless artic 7 arasında kalmıştım ama sonra artic 7 ile şimdi he ris arasında kaldım ama corsair ın böyle robot gibi sesi gidiyor.
Ben Void Pro'nun testlerini izledim. Mikrofon sesi normal geldi kulağıma. Berrak bir ses bekleme o sesi hiçbir kulaklık veremez çünkü sana. "He Ris" den kastın nedir?
Ben Void Pro'nun testlerini izledim. Mikrofon sesi normal geldi kulağıma. Berrak bir ses bekleme o sesi hiçbir kulaklık veremez çünkü sana. "He Ris" den kastın nedir?
Ayrıca Hyperx Cloud MIX de öneririm.

Steelseries arctis pro hi-res rgb buda oyuncu kulaklığı yav ben çok karıştı kafam ama corsair void pro rgb wireless babada güzel gel ama hala kararsızım.bide bunun wireless usb gibi abarat taktığında direk oluyor dimi.

Geri
Yukarı