1300₺'ye kadar F/P Gaming klavye önerisi

Snowy1337

Centipat
1000-1300₺'ye RGB Mekanik Klavye arıyorum Pek %60 yanlısı değilim ve Yurt Dışı olmamalı çünkü bu hafta ihtiyacım olacak. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz var mıdır?

https://www.amazon.com.tr/Akko-Anti-Ghosting-Bilgisayar-Doubleshot-Profilleri/dp/B09MF2LDBC/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=2XRODGWPRZFNU&keywords=Akko+108&qid=1684312948&s=videogames&sprefix=akko+108%2Cvideogames%2C179&sr=1-1&tag=technopattr-21 bunu alabilirsin güzel klavye.

https://www.amazon.com.tr/Akko-Anti-Ghosting-Bilgisayar-Doubleshot-Profilleri/dp/B09MF2LDBC/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=2XRODGWPRZFNU&keywords=Akko+108&qid=1684312948&s=videogames&sprefix=akko+108%2Cvideogames%2C179&sr=1-1&tag=technopattr-21 bunu alabilirsin güzel klavye.

Ürün yurt dışından geliyor galiba, bana bu hafta lazım olacağı için yurt dışı olmamalı.

Ürün yurt dışından geliyor galiba, bana bu hafta lazım olacağı için yurt dışı olmamalı.
Dostum 1 hafta gibi sürede geliyor. En geç 1.5 haftada gelir. Türkiyeden böyle bir klavye alamazsın. Bütçeni arttır ve bunu al. Bundan iyisini bulamazsın Türkiyede.

Dostum 1 hafta gibi sürede geliyor. En geç 1.5 haftada gelir. Türkiye'den böyle bir klavye alamazsın. Bütçeni arttır ve bunu al. Bundan iyisini bulamazsın Türkiye'de.

Buna benzer özelliklerde 1500-1700₺ fiyat bandında Türkçe klavye var mı hocam.

Buna benzer özelliklerde 1500-1700₺ fiyat bandında Türkçe klavye var mı hocam.

Teşekkür ederim, HyperX Alloy Origins PBT HX ürünün N11'deki görsellerine baktığımda Türkçe harfler yok fakat ürünün açıklama kısmına baktığımda Türkçe klavye olduğu yazıyor ve galiba görseldeki ile ürün aynı değil veya ben yanlış biliyorum rica etsem N11'deki ürünü kontrol edebilir misiniz?

Teşekkür ederim, HyperX Alloy Origins PBT HX ürünün N11'deki görsellerine baktığımda Türkçe harfler yok fakat ürünün açıklama kısmına baktığımda Türkçe klavye olduğu yazıyor ve galiba görseldeki ile ürün aynı değil veya ben yanlış biliyorum rica etsem N11'deki ürünü kontrol edebilir misiniz?
Hocam bilgim yok. @550519 durum nedir?

Ürün size Türkçe gelecek muhtemelen.

Geri
Yukarı