13000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
10-13k
@ambushermayki neyse benim istediğim oyunları kaldıracak düzeydeymiş. Olmazsa alayım bu bulduğumu.

Karar sizin hocam. Ama almışken daha iyisini almakta fayda var sonuçta şarj aleti değiştirilebilir ama laptopun parçaları değiştirilemez. Ama tabii ki de karar sizin dediğim gibi.

Ama hocam azalsa bile performansta sıkıntı yok. Ve zaten oyundan oyuna bağlı dediğim gibi. Örneğin CS:GO'da 1 saat oynama sonucunda 1 veya 2 gidiyor.

1 sene idare edilebilir mi ve bataryaya zarar veriyor mu? Ha bir de bir video yorumunda okumuştum Turbo moduna alındığı zaman yetersiz kalıyormuş GPU normalde 65W çekiyormuş Turbo'ya alındığında 85.

1 sene idare edilebilir mi ve bataryaya zarar veriyor mu? Ha bir de bir video yorumunda okumuştum Turbo moduna alındığı zaman yetersiz kalıyormuş GPU normalde 65W çekiyormuş Turbo'ya alındığında 85.

Turbo moda alma gibi bir seçenek bulamadım ben. Ama over Drive var bu da anladığım kadarıyla ekran kartını over clockluyor. Ve demin bir konuda Lenovo müşteri hizmetlerinin 170W'lık adaptörü ücretsiz değiştirdiklerini gördüm. En yakın zamanda göndereceğim.

Geri
Yukarı