13000 TL hazır sistem önerisi

brkbrmk

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Birkaç hazır sistem arasında kaldım. Bu bütçeye sizce hangisi alınır? Aynı zamanda farklı önerilerinize de açığım.

O paraya sadece kasa mı alacaksın ya da ekran, dandik RGB klavye, mouse da kitleyecekler mi? Bence araştır optimum sistemi topla ya da toplat

O paraya sadece kasa mı alacaksın ya da ekran, dandik RGB klavye, mouse da kitleyecekler mi? Bence araştır optimum sistemi topla ya da toplat
Evet monitörden ayrı olarak kasaya ayırdığım bütçe bu onun dışında ekipman almayacağım. Cahilliğime verin optimum sistemden kastınızı anlayamadım.
PQUEEN-MEGA ya da Sinerji Oblivion alınır. İleride anakartı b550 yaparsan iyi olur oyun için PQUEEN-MEGA daha iyi.
Mega benimde biraz aklıma yattı aslında şuan itopyada indirimde b550m var onu da alıp 450mi satabilirim ama taksitteki faiz ile toplam oluşacak tutar bütçemi aşacak. Acaba iletişime geçsem stoklarında olduğu için özelleştirme kısmına stokta olan anakartları eklerler mi?

Evet monitörden ayrı olarak kasaya ayırdığım bütçe bu onun dışında ekipman almayacağım. Cahilliğime verin optimum sistemden kastınızı anlayamadım.

Mega benimde biraz aklıma yattı aslında şuan itopyada indirimde b550m var onu da alıp 450mi satabilirim ama taksitteki faiz ile toplam oluşacak tutar bütçemi aşacak. Acaba iletişime geçsem stoklarında olduğu için özelleştirme kısmına stokta olan anakartları eklerler mi?
İletişime geçmeyi deneyin ama çok eklemezler gibi duruyor.

Mega benim de biraz aklıma yattı aslında şu an İtopya'da indirimde B550M var onu da alıp 450mi satabilirim ama taksitteki faiz ile toplam oluşacak tutar bütçemi aşacak. Acaba iletişime geçsem stoklarında olduğu için özelleştirme kısmına stokta olan anakartları eklerler mi?

Alabileceğin en iyi sistemi topla demek istedim ama şu an ekran kartını düzgün fiyatlara bulmak çok zor istersen birkaç daha bekle Black Friday indirimleri geliyor kasım'da o zaman daha sağlam bir sistem toplayabilirsin.

Alabileceğin en iyi sistemi topla demek istedim ama şu an ekran kartını düzgün fiyatlara bulmak çok zor istersen birkaç daha bekle Black Friday indirimleri geliyor kasım'da o zaman daha sağlam bir sistem toplayabilirsin.
Anladım evet fiyatlar yüksek parayı iyi değerlendirmek gerekiyor ama hem kasıma kadar bekleyebileceğimi sanmıyorum hem de indirimler olsa bile ilerleyen zamanlarda ürünlerin daha da pahalı olacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı