13000 TL laptop önerisi

Cehaletin sana böyle konuşma yetkisi veriyor sanırım.
Gelmiş 3050 ti a çöp deyip ahkam kesiyorsun ve başkalarına yanlış bilgi veriyorsun, ve hala utanmadan konuşabiliyorsun, yazık...(Aslında burda o mesajına hakkını verecek bir random atardım ama malum technopat kuralları) Neyse umarım düzelirsin görüşürüz..

Tartışmaya gerek yok. Yardımcı olan, yardım etmeye çalışan herkese çok teşekkür ederim. Eğer gözünüze bu fiyat aralığında güzel ürünler çıkarsa atarsanız çok sevinirim.

Tartışmaya gerek yok. Yardımcı olan, yardım etmeye çalışan herkese çok teşekkür ederim. Eğer gözünüze bu fiyat aralığında güzel ürünler çıkarsa atarsanız çok sevinirim.
hocam bende böyle gereksiz kişilerle konuşmaktan hoşlanmıyorum ama maalesef birileri bunları engellemezse bu forumun sonu iyi değil, siz siz olun böyle şahıslarla muhatap olmayın..

hocam bende böyle gereksiz kişilerle konuşmaktan hoşlanmıyorum ama maalesef birileri bunları engellemezse bu forumun sonu iyi değil, siz siz olun böyle şahıslarla muhatap olmayın..
Anlama özürlüsü falansın herhalde. Ben sana kanıtlanmış bir bilgi gösterdim 1660 ti > 3050ti. Sırf başında 3000 var diye daha iyi olduğunu mu düşünüyorsun ? Sağdan soldan duymuş "artix çoh güzel." diye burada kıt bilginlen yanlış yönlendirme yapıyorsun.

3060 alın hocam siz hem yeni nesil hem performansı çok iyi.

Anlama özürlüsü falansın herhalde. Ben sana kanıtlanmış bir bilgi gösterdim 1660 ti > 3050ti. Sırf başında 3000 var diye daha iyi olduğunu mu düşünüyorsun ? Sağdan soldan duymuş "artix çoh güzel." diye burada kıt bilginlen yanlış yönlendirme yapıyorsun.

3060 alın hocam siz hem yeni nesil hem performansı çok iyi.
Konu 1660 ın 3050 den iyi olması değil konu senin 3050 ye çöp diyen zeka seviyen. 3050 ye çöp diyerek kimin çöp olduğunu göstermiş oldun :D. Şimdi muhtemelen 3050 kullandığın için 3050 yi savunuyorsun diyeceksin, ama hayır :D 3050 kullanmıyorum(hiçbir nvidia kart kullanmıyorum). 3050 ye çöp diyosan daha piyasaya çıkmamış rtx 5090 falan kullanıyosun sanırım oh peki.. bildirimlerini sessize alıcam seninle tartışıcağım vakti piyasayla alakası olan kişilerle tartışıp değerli vaktimi daha güzel bir şekilde değerlendireceğim.

Konu 1660 ın 3050 den iyi olması değil konu senin 3050 ye çöp diyen zeka seviyen. 3050 ye çöp diyerek kimin çöp olduğunu göstermiş oldun :D. Şimdi muhtemelen 3050 kullandığın için 3050 yi savunuyorsun diyeceksin, ama hayır :D 3050 kullanmıyorum(hiçbir nvidia kart kullanmıyorum). 3050 ye çöp diyosan daha piyasaya çıkmamış rtx 5090 falan kullanıyosun sanırım oh peki.. bildirimlerini sessize alıcam seninle tartışıcağım vakti piyasayla alakası olan kişilerle tartışıp değerli vaktimi daha güzel bir şekilde değerlendireceğim.
Evet 14 bin tl ye 3050ti almak :D

Değerli vaktiymiş senden Turbox kullanıcısı bile olmaz o derece yani :D

Bence Legion 5 almak daha mantıklı. Bildiğim tek sıkıntısı stock RAM'ler çok kaliteli değil. Biraz performans düşüşlerine sebep veriyor ama idare eder. Jarrod'sTech kanalından ramlerin farklarına bakabilirsin.

İmkan var ise 3060 olan model alın

1660 ti ve 3050 ti arasında fark dlss devreye girdiğinde kendini gösterir

Normal şartlarda 1660 ti 196 bit veriyolu 6gb ram ile birlikte oyun performansı doğal olarak 3050 ti den biraz daha önde

Diğer test sonuçlarında ise birbirlerine çok yakınlar fakat 1660ti genel anlamda performans olarak %10 %15 daha ileride

3050ti dlss destekli oyunlarda 1660 ti den daha iyi performans vermekte

3000 serisi kartların daha yeni teknolojiler barındığını da göz önünde bulundurmakta fayda var derim

Geri
Yukarı