13000 TL laptop önerisi

ByNova

Centipat
Daha fazla  
Peşin ödenecek şekilde 12000, eğer taksit de fark yoksa 16000 TL'ye kadar gidebilir. Pek oyun oynayan birisi değilim bundan dolayı ekran kartı gerekmiyor. Bilgisayarda genel olarak yazılım yazılacak. i7 11.nesil veya i5 11.nesil 16 GB RAM, en az 500GB SSD olması gerekiyor. Benim bulduklarım bunlar; Casper iyi değil diyorlar. Ben temiz kullanıyorum cihazları. Casper'in ekran paneli TN, Lenovo ise IPS. Arada yazılımcı için çok fark oluşturan bir durum olur mu? Siz ne önerirsiniz?

Peşin ödenecek şekilde 12000, eğer taksit de fark yoksa 16000 TL'ye kadar gidebilir. Pek oyun oynayan birisi değilim bundan dolayı ekran kartı gerekmiyor. Bilgisayarda genel olarak yazılım yazılacak. i7 11.nesil veya i5 11.nesil 16 GB RAM, en az 500GB SSD olması gerekiyor. Benim bulduklarım bunlar; Casper iyi değil diyorlar. Ben temiz kullanıyorum cihazları. Casper'in ekran paneli TN, Lenovo ise IPS. Arada yazılımcı için çok fark oluşturan bir durum olur mu? Siz ne önerirsiniz?

Oyun oynamayacksan ve ekran önemsizse Casper al benim abim de aynı kasa Casper var oyunda oynuyor sıkıntı yok yani değmez o kadar paraya

Abim 2.5 senedir kullanıyor kral bir sıkıntı çıkmadı hala zaten oyun oynanmayacaksa hiçbir şey olmaz merak etme 6bin TL değmez en azından özellik aynı sonuçta ama arkadaş bence o kadar para verebiliyorsa harici GPU'lu bir şey almalı

Ortalama 14k fiyata 3050 ve 11. nesil intel işlemcili laptop alınabiliyorken attığınızı almak çok saçma. Kendim f/p ürün araştırmadım. Bulabilecek arkadaşlar vardır. Bu fiyata da Casper almayın aman.

Geri
Yukarı