13000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
13000 TL
Başka laptoplara bakmanıza gerek yok.

Hocam bu laptop daha önce 11-12 civarına satılmadı mı? Zam mı geldi acaba?

Hocam kasası MSI Leopard'lara benziyor gibi. Bu arada Monster, Casper, fenix gibi markalar istemiyorum. Yani içim ısınmıyor. Kullanırken içimden gelmesini isterim. Mesela daha önce isteksiz bir laptop aldım. Doğru düzgün kullanamadım.

Aynı fabrikadan üretiliyor hatta uygulamasında bile MSI yazısı var.
Teknik serviside iyi alınabilir.

Hocam ürünü güzel paketliyorlarsa sen mağazayı ne yapacaksın ki. Sonuçta sen mağazayı değil ürünü alıyorsun. Ürünü aldıktan sonra da işin Lenovo ile.

Katılmıyorum.
Hepsiburada'dan bir ürün alınca direk Hepsiburada üzerinden işlemleri yapıyorum.
Ayrıca İtopya denen... Şeyinin kargo süresi 1 ay.

Hocam bu laptop daha önce 11-12 civarına satılmadı mı? Zam mı geldi acaba?

Hocam o 6 ay önceydi:D dolar çok arttı, bu süre zarfında stoklar birkaç kez yenilendi. Bu en yeni stok ve ona rağmen gayet uygun bence.

Aynı fabrikadan üretiliyor hatta uygulamasında bile MSI yazısı var.
Teknik serviside iyi alınabilir.

Hocam mağazasını boş ver, sorun çıkarsa işin Lenovo'yla İtopya ile değil
Katılmıyorum.
Hepsiburada'dan bir ürün alınca direk Hepsiburada üzerinden işlemleri yapıyorum.

Hocam elden al istersen, parayı ödeyeceksin ürünü alacaksın bu kadar. Başka herhangi bir işin yok İtopya ile.

Hocam o 6 ay önceydi:D dolar çok arttı, bu süre zarfında stoklar birkaç kez yenilendi. Bu en yeni stok ve ona rağmen gayet uygun bence.

Hocam mağazasını boş ver, sorun çıkarsa işin Lenovo'yla İtopya ile değil.

Hocam elden al istersen, parayı ödeyeceksin ürünü alacaksın bu kadar. Başka herhangi bir işin yok İtopya ile.

Yalnız attığın ürün webe özel fiyat.

Katılmıyorum.

Direk Hepsiburada'dan işlem yapmak sadece işlem süresini uzatır. Bozulan laptopu neden Hepsiburada'ya gönderip onların servise vermesi ile uğraşıyorsunuz ki?

İade yapma işini kastetim ben.
Sorun olduğu zaman elbette direk frimaya gidecen.

Hocam iade işi hep sıkıntılı yine karar sizin ama daha önce Hepsiburada'dan aldığım ASUS laptopu iade sürem dolmamasına rağmen Hepsiburada kabul etmeyeceğini servise göndermem gerektiğini söyledi. Ne kadar tüketici hakları vs desem de dinletemedim. Hepsiburada'dan alışverişi kestim.

Geri
Yukarı