13000 TL Notebook önerisi

ortegavia

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RYZEN 5 7600X 4.70GHZ 38MB AM5 BOX
Gamebooster Tıtan 240 Rainbow 240MM Beyaz Sıvı Soğutucu
GAINWARD RTX 4060Ti PHANTER 16GB GDDR6 128 Bit Nvidia
GSKILL 32GB (2x16GB) RİPJAWS S5 Siyah DDR5 5600MHz
ASUS PRIME X670E-PRO Anakart
Kingston Fury Renegade 1TB PCIe Gen 4.0 NVMe M.2
Herkese merhaba.

Daha önce masaüstü bilgisayar için konu açmıştım. Ancak işler değişti. Masaüstü toplamak üzereyken vazgeçmek durumunda kaldım. Hepsiburada üzerinden 12-13 bin liraya kadar notebook önerisi olan olur mu acaba?

Photoshop, rendering tarzı işler de olmak üzere benzer durumlarda kullanacağım.

+8GB RAM
Gamegaraj nasıl bir marka hocam? İyi midir? Biraz bilgi verebilir misiniz acaba?
Abra A5 V18.1.1 15,6" Gaming Laptop yeteceğini düşünmekteyim. Hepsiburada almak isterseniz. Ama yine de aynı yerden geliyor :)
Teşekkür ederim hocam. Son dönemde Monster tarafında baya sıkıntı var gibi sanki.

Abra A5 V18.1.1 15,6" Gaming Laptop yeteceğini düşünmekteyim. Hepsiburada almak isterseniz. Ama yine de aynı yerden geliyor :)

Sakın Windows'a para gömme. Bu versiyonu daha iyi. SSD Samsung ve yazma hızı çok daha iyi.
V11 hariç hiçbir Abra serisi laptopu önermiyorum. Dandik mi dandik kasalar ile parayı çöp edersiniz.

+8GB RAM
Ben de bu 2 laptopu öneriyorum.

V11 hariç hiçbir Abra serisi laptopu önermiyorum. Dandik mi dandik kasalar ile parayı çöp edersiniz.

Dandik kasa mı? V18 kasaları gayet iyi. Full alüminyum ve hava sirkülasyonu baya iyi. Yerinde mağazasında gidip test ettim ve sipariş verdim.
Ayrıca 11.5 plastik karışımlı alüminyum iken V18 Full alüminyum. Çok daha da hafif ve zarif.

Sakın Windows'a para gömme. Bu versiyonu daha iyi. SSD Samsung ve yazma hızı çok daha iyi.
Bu versiyonu bir inceleyeceğim. Teşekkürler.

Ben de bu 2 laptopu öneriyorum.
Gamegaraj inceledim baya hoşuma gitti açıkçası.
Dandik kasa mı? V18 kasaları gayet iyi. Full alüminyum ve hava sirkülasyonu baya iyi. Yerinde mağazasında gidip test ettim ve sipariş verdim.
Ayrıca 11.5 plastik karışımlı alüminyum iken V18 Full alüminyum. Çok daha da hafif ve zarif.

Açıkçası çok sıcak bakamıyorum Monster'a.

Yeni konular

Geri
Yukarı