13000 TL ofis için sistem önerisi

Bütçe
13000TL

Quboy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 13.000TL civarında bir bütçe ile ofisimize sistem toplamak istiyoruz.
Bilgisayar ile yapacağımız işler:
Zirve programı (muhasebeciler bilir) ile birlikte Microsoft ofis ve Microsoft Excel programlarını kullanmak.
Dahili grafik işlemcisi olursa daha iyi olur sanki çünkü oyun falan oynanmayacak.
Bu bütçede:
Anakart, işlemci, RAM, kasa, SSD, monitör (en az 27 inç IPS panel) sistem önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese çok teşekkürler :)

Yardımcı olabilecek kimse yok mu? Pek fazla zamanım kalmadı :(

Son düzenleme:
İşlemci:
Anakart:
RAM:
SSD:
PSU:
Kasa:
Monitör olarak çok emin değilim ama bunları buldum:

Şöyle bir sistem topladım bu nasıl sence?

Şöyle bir sistem topladım bu nasıl sence?
Hocam kasa mesh değil, PSU zaten( 🗿 ),SSD'de DRAM bulunmuyor. Monitör hakkında bir şey diyemicem çünkü çok hakim değilim monitörlere.

Hocam kasa mesh değil, PSU zaten( 🗿 ),SSD'de DRAM bulunmuyor. Monitör hakkında bir şey diyemicem çünkü çok hakim değilim monitörlere.

Peki hocam PSU dahil mesh kasa önerin var mı? Ayrıca 500GB DRAM bulunan bir SSD önerisine de açığım tabii ki :)

Peki hocam PSU dahil mesh kasa önerin var mı? Ayrıca 500GB DRAM bulunan bir SSD önerisine de açığım tabii ki :)
SSD olarak bu bakılabilir. Aradaki fark az olduğu için 1TB koymuştum ama ihtiyaç yok ise 500GB alınabilir.
PSU dahil kasalar bir tık tuzlu geldi bana ayrı ayrı yukarıdaki attığım gibi alsanız daha iyi olur.

SSD olarak bu bakılabilir. Aradaki fark az olduğu için 1TB koymuştum ama ihtiyaç yok ise 500GB alınabilir.
PSU dahil kasalar bir tık tuzlu geldi bana ayrı ayrı yukarıdaki attığım gibi alsanız daha iyi olur.

Hocam SSD'yi ve kasayı sizin dediğiniz gibi ayarladım. Son olarak PSU konusunda 650W fazla gibi geldi. 500W yapmak istersek hangi modeli önerirsin?

Hocam SSD'yi ve kasayı sizin dediğiniz gibi ayarladım. Son olarak PSU konusunda 650W fazla gibi geldi. 500W yapmak istersek hangi modeli önerirsin?

Kaliteli 550W PSU'lar 1000TL bandında, 200TL için wat düşürmeye gerek yok. Elektriğide merak etmeyin sistemin ihtiyacı kadar çeker PSU. Yani 650W diye fazladan güç harcamacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı