13000 TL sistem önerisi

Bütçe
10000-13000
Hocam neden o bütçe varken bunu alıyorsunuz? Valorant, CS işlemci tabanlı oyunlar. CS'yi belki oynarsınız ama Valorant'ı bu işlemci ile Low'da rahat 60 FPS oynayamazsınız. Monitör dahil miydi bütçeye?

Yani monitör olsa iyi olur şimdi rahat olurum biraz daha.

Hocam neden o bütçe varken bunu alıyorsunuz? Valorant, CS işlemci tabanlı oyunlar. CS'yi belki oynarsınız ama Valorant'ı bu işlemci ile Low'da rahat 60 FPS oynayamazsınız. Monitör dahil miydi bütçeye?

Hmm azıcık daha uygun bir sistem var mıdır acaba yani şöyle 8000-9000 falan.

Hocam naptınız ya biraz aşırı oldu.

Bu ikiliyi alın o zaman. İkinci el toplamanız daha mantıklı olur aslında.

9000TL civarına RX 580/GTX 1650/RX 6400 gibi grafik kartları ile sistem toplanabilir ama ikinci ele yönelmeniz sizin için daha iyi olabilir.

1 2 değişiklik yapılarak alınabilir fakat 2. El daha iyi olur

1 2 değişiklik yapılarak alınabilir fakat 2. el daha iyi olur.

Hocan aradığım sistem bunun gibi bir şeydi sağ ol eğer site guvenilirse sipariş vereceğim.

Energy 3T-10 - Game Garaj vallahi bu sistem süper oldu ya! Monitör dahil RXli sistem 10383.

Hocan aradığım sistem bunun gibi bir şeydi sağ ol eğer site guvenilirse sipariş vereceğim.

Energy 3T-10 - Game Garaj vallahi bu sistem süper oldu ya! Monitör dahil rxli sistem 10383.

Hocam bu sistem için ayrı konu açmanızı öneririm size değişmesi gereken şeyleri söylerler malum benim anakart işlemci ve ekran kartı dışında diğer şeylerle çok bir alakam yok.

Yalnız RAM'i XPG 3600 MHz yapın anakartı değiştirince ekstra avantaj olur.

SSD'yi de Kingston yapın.

Hocam işlemciyi 5500 yapıp alın.

Yalnız ileride ekran kartı değiştirirseniz PSU'yu kesinlikle değiştirin. Onun dışında bu sistem için yeterli PSU. Dediğim gibi sadece işlemciyi 5500 yapın.

Yine de yeni konu açıp sorun😀

Hocam son attığım sistemi iyice araştırdım ve işlemciyi 5500 yaparsanız hiçbir sorun olmaz. Tabii sistemi yenilerken PSU da değiştirin.

Fakat yine ve yine diyorum başkalarınada sorun. Benim dediğime bakarak almayın kendiniz araştırın

Son düzenleme:

Geri
Yukarı