13000 TL sistem toplama

Bütçe
12.000 max 13.000

IBySTARK

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yeni bir bilgisayar almak istiyorum ama bu konuda hiçbir tecrübem yok ne alacağımı hangi parçalar neyse uyumludur bilmiyorum bende.
Siz değerli kardeşlerimize danışmak istedim benim için bir sistem toplar mısınız
1-ekran kartı GTX serisi ve üstü olması gerekiyor çünkü NVIDIA Experience oyun kayıt modu bana çok lazım.
2-16 GB RAM mecbür kalırsam 8 GB RAM
3-kasa Rainbow (RGB) olması fena olmaz ama gene zorunda kalırsak düzde alabilirim fark etmez.
4-SSD depolaması 482 GB yakın olursa güzel olur
5-PC'yi oyun için kullanacağım ona göre işlemci vs önerirseniz güzel olur
6-USB girişleri 5 6 olsa güzel olur.
7-hdım ve DP girişi olsun DP girişi 200Hz bir monitör almayı düşünüyorum DP porttan 200Hz hdım da 165Hz destekliyor.
8-Power suplay vs sisteme göre
9- hazır sistem almak istemiyorum pek iyi olmuyorlar ben aslında bir sistem buldum ama ne kadar iyi kötü bilemedim bide siz bakın https://www.hepsiburada.com/turbox-...ilgisayari-p-HBV00000VEZBZ?magaza=atombilişim
--Kriterlerim bunlar hiç sistem toplamadım YouTube'dan videolarını izliyorum ama pek bir şey anlamıyorum ürünlerin linklerini atarsanız sevinirim dostlar.

Bütceyi arttırırsanız bu sistem olabilir.

Sakın Turbox almayın hiçbir işinize yaramaz.

Yazdıklarıma göre bir sistem önerir misin dostum.

15 bin TL'nin harcanacağı daha çöp bir sistem görmemiştim :(

Lütfen isteklerime göre sen bir sistem öner dostum bu konuda yeniyim.

Bütceyi arttırırsanız bu sistem olabilir.

Sakın Turbox almayın hiçbir işinize yaramaz.

Maalesef 12K bütçem var.

Öyle büyük oyunlar oynamıyorum dostum genelde Wolfteam oynuyorum Max 12K bütçem var ayrıca YT belki içerik üretirim diye de Experience oyun kayıt modu güzel olur hem F/P düşürmüyor hem aç kapat kolay.

Öyle büyük oyunlar oynamıyorum dostum genelde Wolfteam oynuyorum Max 12K bütçem var ayrıca YT belki içerik üretirim diye de Experience oyun kayıt modu güzel olur hem F/P düşürmüyor hem aç kapat kolay.

Wolfteam öyle aşırı iyi sistemlere gerek yok zatenmin gereksinimleri
  • İşletim sistemi: Windows 2000.
  • İşlemci: Pentium 1.4 GHz.
  • RAM: 1 GB.
  • Ekran kartı: 256 MB GeForce 5700.
  • Gereken disk alanı: 2 GB.
  • Direct X: 9.0C.

Wolfteam öyle aşırı iyi sistemlere gerek yok zatenmin gereksinimleri
  • İşletim sistemi: Windows 2000.
  • İşlemci: Pentium 1.4 GHz.
  • RAM: 1 GB.
  • Ekran kartı: 256 MB GeForce 5700.
  • Gereken disk alanı: 2 GB.
  • Direct X: 9.0C.
Tamam hocam o zaman bu sistemi alın değil Wolfteam oynamak muhtemelen Wolfteam bile yapabilirsiniz.
Edit: Demeden sistem tükendi hocam bu kadar iyi olunca beklemiyor maalesef.

Tamam hocam o zaman bu sistemi alın değil Wolfteam oynamak muhtemelen Wolfteam bile yapabilirsiniz.
hocam link atarmısınız 😁

Dostum yardımcı olmanı bekliyordum ama sen dalga geçiyorsun

Son düzenleme:
hocam link atarmısınız 😁

Dostum yardımcı olmanı bekliyordum ama sen dalga geçiyorsun
Dalga geçmiyorum hocam sadece oyun için sadece Wolfteam gibi oyunları düşünüyorsanız bu fiyatlara çıkmanıza gerek yok ortalama 8-9k'ya güzel bir sistem toplarsınız.
Linki atamıyorum çünkü ürün fırsat ürünüydü ve tükendi.

Dalga geçmiyorum hocam sadece oyun için sadece Wolfteam gibi oyunları düşünüyorsanız bu fiyatlara çıkmanıza gerek yok ortalama 8-9K'ya güzel bir sistem toplarsınız.
Linki atamıyorum çünkü ürün fırsat ürünüydü ve tükendi.

Hocam biliyorum ama yine de video falan çekerim belki başka oyunlarda oynarım diye öyle bir sistem düünüyordum sanırım daha düşük başka hazır bir sestem aramak zorunda kalacağım.

Geri
Yukarı