13000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
13000

RosLy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400H, RTX 3050Ti, 16GB DDR4 3200mHz RAM
Meslek
Stajyer
Herkese selam 13000 TL civarında bütçem var sıfır telefon alacağım gözüme A34 256 GB kestirdim F/P telefon aradığım için ve vatan bilgisayarda bana Infinix Hot 30i önerdiler ama içime sinmedi. A54 alacaktım fakat aradaki fiyat farkı 3 bin civarında olduğu için çok geldi. A34'e rakip olacak bir telefon var mı veya A34 mantıklı mı? Yurt dışı almak istemiyorum telefonu günlük kullanım için alacağım. Şarjı günümü kurtarsın, donmasın kasmasın ve telefonun şebekesi iyi olsun istiyorum. Elimde Samsung Galaxy A21s var fakat ekranını kırdım ve ekranı değiştirince şebeke düzgün çekmiyor ve evdeki Wi-Fi'de ara sıra bağlantı kopuyor geliyor. Telefon güncel olursa daha iyi olur.

POCO F4 ne kadar oyun telefonu gibi gözükse de A34 256 GB 8 GB RAM ile bana daha cazip geldi bu fiyatlara. Fazla oyun tutkunu değilim zaten oynayacağım oyunlar dream League, EA FC 24 fazlası da yok.

Hem POCO F4 4500 mAh A34 ise 5000 mAh.

Ben de aynı bütçelerdeki cihazlara bakıyorum. Şu an S20 fe daha makul gibi geldi. Belki batarya açısından sizi üzebilir, o çok sorun değil derseniz bir araştırın derim

Bakış açına bağlı.
Poco F4'ün avantajları: ekran, şarj gücü (67w), 4k 60fps video kayıt, işlemci, cam arka kapak, wifi 6, kızılötesi, hi-res, soğutma sistemi, kutu içeriği
A34'ün avantajları: büyük batarya, ekran süresi, ön kamera, hafıza kartı desteği, ip67, güncelleme garantisi, arayüz

128gb A34 f/p bir ürün, ancak 256gb olanı fiyatı yüksek. Poco F4'ün oyun performansı daha iyi olur. Hangisini seçeceğin sana kalmış.

Ben de aynı bütçelerdeki cihazlara bakıyorum. Şu an S20 FE daha makul gibi geldi. Belki batarya açısından sizi üzebilir, o çok sorun değil derseniz bir araştırın derim.

S20 FE güncelleme almıyor artık diye biliyorum. One UI 6.0 çok hoşuma gitti kullanmak istiyorum.

S20 FE öneririm. Güncel ve sıfır olsun diyorsanız A34 en iyi tercih olacaktır. İkinci el düşünürseniz iPhone XS, S21 FE öneririm.

Bakış açına bağlı.
POCO F4'ün avantajları: Ekran, şarj gücü (67W), 4K 60FPS video kayıt, işlemci, cam arka kapak, Wi-Fi 6, kızılötesi, Hi-Res, soğutma sistemi, kutu içeriği.
A34'ün avantajları: büyük batarya, ekran süresi, ön kamera, hafıza kartı desteği, IP67, güncelleme garantisi, arayüz.

128 GB A34 F/P bir ürün, ancak 256 GB olanı fiyatı yüksek. POCO F4'ün oyun performansı daha iyi olur. Hangisini seçeceğin sana kalmış.

POCO 67W lakin 4500 mAh ilk zamanlarda şarjı güzel olsa da uzun süreli kullanacağım için sonradan yetmeyecek ve Samsung pili dengede tutmayı başarıyor.

Aslında A34'te kararını vermişsin. Konuyu açmana gerek yoktu. Biraz A34 övelim diye açtıysan süper cihaz alınır :D
Bütçeye göre ve özelleştirme olarak samsung hoşuma gittiği için a34 çok cazip geliyor öneriniz varsa elbetteki açığım uzun süreli gitmesini istiyorum 3-4 sene

Oyun için direk poco f4 20 bine çıkarsan poco f5 12 gb ram ve snapdragon 7 plus gen 2 ile en iyi oyun telefonu snapdragon 7 plus gen 2 şuan üretilen snapdragon serilerinde en iyi 3.işlemci

Yeni konular

Geri
Yukarı