13000 TL'ye HP Omen alınır mı?

Bütçe
13000 TL
Teşekkür ederim. Bir şey daha sorayım. Bu ekran kartları kaç Watt oluyor ? Bu max q muhabbeti sanırım düşük Watt oluyor. Bu modelden önce msi gf 65 hoşuma gitmişti. 1660ti sanırım düşürülmemiş versiyonuymuş. Rtx 3060 nasıldır ? Böyle bir durum var mı ? İncelediğim modelin linkide buydu gece indirimiyle 11900 tlye düşüyor.

Teşekkür ederim. Bir şey daha sorayım. Bu ekran kartları kaç Watt oluyor? Bu Max Q muhabbeti sanırım düşük Watt oluyor. Bu modelden önce MSI GF 65 hoşuma gitmişti. 1660 Ti sanırım düşürülmemiş versiyonuymuş. RTX 3060 nasıldır? Böyle bir durum var mı? İncelediğim modelin linkide buydu gece indirimiyle 11900 TL'ye düşüyor.

Hocam Omen varken GF65'i önermem, Max Q ama ne olursa olsun 2060, 3050 Ti, 1660 Ti'dan güçlü.

Teşekkür ederim. Bir şey daha sorayım. Bu ekran kartları kaç Watt oluyor? Bu Max Q muhabbeti sanırım düşük Watt oluyor. Bu modelden önce MSI GF 65 hoşuma gitmişti. 1660 Ti sanırım düşürülmemiş versiyonuymuş. RTX 3060 nasıldır? Böyle bir durum var mı? İncelediğim modelin linkide buydu gece indirimiyle 11900 TL'ye düşüyor.

Max-Q 3060 var, MUX olması bir artı. Yinede Omen saha mantıklı bence.

Hocam Omen varken GF65'i önermem, Max Q ama ne olursa olsun 2060, 3050 Ti, 1660 Ti'dan güçlü.
Max-Q 3060 var, MUX olması bir artı. Yinede Omen saha mantıklı bence.
teşekkür ederim.
Hayır alınmaz. Şuan kullanıyorum turbo boost kapamama ragmen şuan cpu 64 derece ve tek yaptığım şey tarayıcıda gezmek ayrıca bulunduğum ortam 24 derece.
Beni de etiketler misiniz hocam size zahmet
@Radeon RX 5500M @ArthurMorgan33 youtubede bu modelin inceleme videosu yok. Rtx 2060lı modelininki var bunun sebebi nedir ? Bilginiz var mı ?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim
@Radeon RX 5500M hocam bu videodaki sıcaklık değerleri normal mi ? Bana baya düşük geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı