13000 TL'ye RTX 3060 Ti önerisi

Hayır değil! Sakın oradan sipariş vermeyin hocam.

Zira bir çok şikayet mevcut. 🔴

Hayır değil! Sakın oradan sipariş vermeyin hocam.

Zira bir çok şikayet mevcut. 🔴

Teşekkürler uyguna alacağız diye paramizdan olmayalım

Teşekkürler uyguna alacağız diye paramizdan olmayalım

Kesinlikle hocam ve zaten uyguna alsanız da bir çok kişinin ürünleri aylardır ulaşmamış. 🥶

Hiç kimseyi ekmeğinden etmek veya kazancını baltalamak istemiyorum. Yanlış anlamaşılmak istemem ama ortada böyle müşteriyi mağdur eden bir durum var ise bunu açıkça söylemek insanlık ve vatandaşlık görevimizdir. 🙌🏼

Saygılarımla. 🌹

Yardımınız için sağ olun. Aslında ben geçen hafta İncehesap'tan Gaming gecesinde 3060 Ti + anakart olan ürünü almıştım ama kendi tarafimdaki banka sıkıntısı yüzünden siparişim iptali gerçekleşti şu anki fiyatları da bana mantıksız geldiğinden bir de buraya danisayim dedim. Tekrardan gaming gecesini beklemek mantıklı mı dir yoksa palit 3060 ti almak mı mantıklı mıdır?
Veya alternatif olarak amazonda 3060 ti Asus dual mini var ASUS GeForce Dual RTX 3060 8G Mini V2 8 GB GDDR6 256 Bit 1695 Mhz OC 1 HDMI ve 3 DP Ekran Kartı : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Yardımınız için sağ olun. Aslında ben geçen hafta İncehesap'tan Gaming gecesinde 3060 Ti + anakart olan ürünü almıştım ama kendi tarafimdaki banka sıkıntısı yüzünden siparişim iptali gerçekleşti şu anki fiyatları da bana mantıksız geldiğinden bir de buraya danisayim dedim. Tekrardan Gaming gecesini beklemek mantıklı mıdir yoksa Palit 3060 Ti almak mı mantıklı mıdır?
Veya alternatif olarak Amazon'da 3060 Ti ASUS Dual mini var ASUS GeForce Dual RTX 3060 8G Mini V2 8 GB GDDR6 256 Bit 1695 Mhz OC 1 HDMI ve 3 DP Ekran Kartı : Amazon.com.tr: Bilgisayar

500TL daha vermenize gerke yok hocam attığım Zotac gayet yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı