130000 liraya en iyi araç

PawstrL

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba öncelikle herkese. Şu an piyasadaki araçların fiyatlarını büyük bir şaşkınlık ve üzüntü ile izliyorum. Yakın zamanda bir araç alma gibi bir düşüncem var. Fiyat olarak 130000 lira civarı düşünüyorum. Hem performans hem konfor olarak araç önerilerinize açığım. İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence şu sıralar araç almak pek doğru değil. ÖTV fiyatları arttığından dolayı ikinci el araç satıcıları bunu fırsat bilip fiyatı arttırdı. İki üç ay beklemek sizin için daha mantıklı olur diye düşünüyorum. BMW 3 serisi alabilirsiniz.

Yanlış foruma konu açmışsın :D
Otomobil kısmına açtım. Bu konular ile alakalı başka bir forum var mı bildiğiniz ?
Bence şu sıralar araç almak pek doğru değil. ÖTV fiyatları arttığından dolayı ikinci el araç satıcıları bunu fırsat bilip fiyatı arttırdı. İki üç ay beklemek sizin için daha mantıklı olur diye düşünüyorum. BMW 3 serisi alabilirsiniz.
Evet bende BMW 3 düşünüyodum ama onlarda uçmuş gitmiş. Fiyatların düşeceğini pek düşünmüyorum malum Türkiyede bir şey bir fiyatı görünce ordan geri gelmiyo.
12 kasa Skoda Octavia Elegance'lar o civardaydı en son. Bakabilirsin.
Teşekkürler.

Evet var. Şimdi buraya ismini yazabilirdim ama reklam olur. Google'a otomobil forumu yazarak bahsettiğim forumu bulabilirsiniz.

Sıfır istiyorsan o fiyata Fiat Egea var.

2. el olarak ağır hasar kaydı olmayan, temiz manuel Elantra bulunabilir. Otomatik Elantra bakacaksan km'sinin çok yüksek olmamasına dikkat et, çift kavramalı DCT şanzıman üzebilir.

Bu fiyata temiz BMW 3 bulamazsın. Eski ama temiz modellerin de masrafları üzer. Ben olsam temiz olmayan ve boş premium almak yerine dolu, temiz ama premium olmayan markalara bakardım.

Megane 3 de bakılabilir bu arada, onu unutmuşum.

Yeni konular

Geri
Yukarı