13000TL Bandında Laptop Önerisi

Hocam kütüphanede oyun oynamayacaksanız zaten Chrome vesaire kullanırken ses yapmaz laptop. Isınma sorunu olup olmadığı hakkında pek bir bilgim yok ama o attığınız laptoplardan yeni çıkan AAA kalitedeki oyunları açmasını beklemeyin.
Dostum bütçe zorlayabilirsem 5625u dan alacağım. Amazondan hiç alışveriş yapmadım, acer i de bilmiyorum bilginiz var mı ikisi hakkında da. Bir sorun yaşasam falan.

Hocam bende Acer A715 42g var RTX 3050 Ryzen 5 5500U ben öneririm alabilirsiniz gönül rahatlığıyla ısınma konusunda ben çok fazla bir ısınma hissetmedim ama denemedimde FurMark gibi testleri benim şahsi görüşürüm her laptop için geçerli bir tane laptop soğutucu almanızdır ister bundan alın veya almayın ısınıyorsa bile probleminizi yok eder iyi bir laptop soğutucusu.
Dostum nerden aldın acaba ve kaç aydır kullanıyorsun? Ekstra ram ekledin mi?

Dostum bütçe zorlayabilirsem 5625U'dan alacağım. Amazon'dan hiç alışveriş yapmadım, Acer'i de bilmiyorum bilginiz var mı ikisi hakkında da. Bir sorun yaşasam falan.

Dostum nereden aldın acaba ve kaç aydır kullanıyorsun? Ekstra RAM ekledin mi?

Bütçe yetmiyorsa 5500U da tercih edebilirsiniz. 5625U ile arasında neredeyse hiç fark yoktu. Aradaki fiyat farkını RAM eklemek için kullanabilirsiniz.

Peki RAM takma işlemi falan garanti kapsamı dışına falan çıkıyor mu bilgin var mı?

Çoğu marka kullanıcının SSD-HDD ve RAM eklemesinin garantiyi bozmayacağını belirtiyor ama yetkili servisi arayıp sormanız daha iyi olur.

Bütçe yetmiyorsa 5500U da tercih edebilirsiniz. 5625U ile arasında neredeyse hiç fark yoktu. Aradaki fiyat farkını RAM eklemek için kullanabilirsiniz.

Çoğu marka kullanıcının SSD-HDD ve RAM eklemesinin garantiyi bozmayacağını belirtiyor ama yetkili servisi arayıp sormanız daha iyi olur.
Tamamdır hocam bir gidip teknoloji mağazasında varsa fiziksel de bakayım diyorum. Ona göre en son karar verip alacağım.

Dostum bütçe zorlayabilirsem 5625U'dan alacağım. Amazon'dan hiç alışveriş yapmadım, Acer'i de bilmiyorum bilginiz var mı ikisi hakkında da. Bir sorun yaşasam falan.

Dostum nereden aldın acaba ve kaç aydır kullanıyorsun? Ekstra RAM ekledin mi?

Vatandan aldım hocam yaklaşık 6-7 ay oldu RAM eklemedim 8 GB ekleyeceğim bu ay inşallah.

Vatandan aldım hocam yaklaşık 6-7 ay oldu RAM eklemedim 8 GB ekleyeceğim bu ay inşallah.
Hocam hoparlörü nasıl. Bu fiyatlardaki çoğu laptobun hoparlörünü kimse beğenmemiş ben çok kullanmıyorum gerçi ama merak ettim.

TN panel olmasa iyi.

Geri
Yukarı