13000TL Monitör Önerisi

dopeboy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 13.000 TL bütçemi aşmayacak şekilde bir monitör aramaktayım. Tercihim 2K monitörlerden yana. Son zamanlarda göz sağlığım hassaslaştığından dolayı mavi ışık teknolojisinin iyi olduğu ve gözü çok yormayacak, kaliteli renklere sahip(IPS Panel), hem dizi/film izleyebileceğim kaliteli hem de oyun oynayabileceğim bir monitör arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. 13.000 TL bütçemi aşmayacak şekilde bir monitör aramaktayım. Tercihim 2K monitörlerden yana. Son zamanlarda göz sağlığım hassaslaştığından dolayı mavi ışık teknolojisinin iyi olduğu ve gözü çok yormayacak, kaliteli renklere sahip(IPS panel), hem dizi/film izleyebileceğim kaliteli hem de oyun oynayabileceğim bir monitör arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

@Saint Lucia @BerkayZ87

32" istersen Dell G3223D'ye bakabilirsin.

Veya VA panel olmasına burun kıvırmayacaksan ve siyahlarda oluşan bir miktar black smearingi sorun etmeyeceksen 336 Zone Mini LED arka aydınlatma kullanan AOC Q27G3XMN modelini önerebilirim.

Bunlar pahalı, daha ucuz bir şey öner dersen de G2724D önerebilirim.

Dell hoşuma gitti fakat iki tane daha gözüme çarpan güzel monitör oldu. Bunlar arasında kıyas yapacak olursak hangisi daha iyi olur? MSI ve ASUS'da fena değil gibi duruyor.

HP'den bi arkadaşım çok sıkıntı çekmişti. O yüzden pek tercih etmek istemiyorum.

Dell hoşuma gitti fakat iki tane daha gözüme çarpan güzel monitör oldu. Bunlar arasında kıyas yapacak olursak hangisi daha iyi olur? MSI ve ASUS'da fena değil gibi duruyor.

HP'den bir arkadaşım çok sıkıntı çekmişti. O yüzden pek tercih etmek istemiyorum.

Omen HP'nin premium serisi hocam, sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Diğer attıklarınızın ikisi çok iyi, ASUS'a ise o kadar para verilmez. ASUS şartsa buna bakın derim, fakat asansör ve pivot desteği yok.

HP'den bi arkadaşım çok sıkıntı çekmişti. O yüzden pek tercih etmek istemiyorum.
G2724D ile G274QPF-QD birbirinin muadili. Acikcasi tercih meselesi. ASUS'u ise bunlarin bir tik altinda konumlandiriyorum.

G2724D, daha iyi kontrast sunuyor, G274QPF-QD ise daha iyi renk doygunlugu sunuyor, secimini buna gore yap. Ben G2724D alirdim. Aralarinda 2000 TL'lik fark yok.

G2724D ile G274QPF-QD birbirinin muadili. Acikcasi tercih meselesi. ASUS'u ise bunlarin bir tik altinda konumlandiriyorum.

G2724D, daha iyi kontrast sunuyor, G274QPF-QD ise daha iyi renk doygunlugu sunuyor, secimini buna gore yap. Ben G2724D alirdim. Aralarinda 2000 TL'lik fark yok.
O halde DELL'i tercih ediyorum. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı