1300TL 2. el bilgisayar toplama

Bütçe
1300
O zaman bu sekilde bir sistem toplayacaksiniz o zaman, o fiyata olmuyor bu arada. Cok denedim ama bir turlu sigmiyor kusura bakmayin.

ekran kartı hangisi sistemde ?

Kasa alma uzay sistem yap, PSU'yu da şimdilik dandik bir marka alabilirsin idareten 150 lira civraına. SSD 120 veya 240 alırsınız. HDD tavsiye etmiyorum, amacınız sadece Valorant ise zaten çok fazla depolama ihtiyacınız olmaz. İşlemci için yukarıda attığım arkadaşla anlaşmaya çalışın. Ekran kartı için 7770 veya 7750 bu bütçede yeterli olur gibi. Bu şekilde bütçe sınırlarını aşmadan bir sistem alınabilir gibi duruyor şimdilik.

Kasa alma uzay sistem yap, PSU'yu da şimdilik dandik bir marka alabilirsin idareten 150 lira civraına. SSD 120 veya 240 alırsınız. HDD tavsiye etmiyorum, amacınız sadece Valorant ise zaten çok fazla depolama ihtiyacınız olmaz. İşlemci için yukarıda attığım arkadaşla anlaşmaya çalışın. Ekran kartı için 7770 veya 7750 bu bütçede yeterli olur gibi. Bu şekilde bütçe sınırlarını aşmadan bir sistem alınabilir gibi duruyor şimdilik.

Arkadas sadece islemciye o fiyati istiyor, anakart ve RAM dahil degil.

İkinci el Ryzen 2200G almanzi şiddetle tavsiye ediyorum. Ekran karti almanıza da gerek kalmiyor. APU sistem oldugundani ayrica Valorant da guzel FPS alacaktir.

Yeni konular

Geri
Yukarı