1300TL PSU tavsiyesi

Bütçe
1300

MyMlk

Hectopat
Yer
Safranbolu-Türkiye
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar.

Sistemimde PSU güncellemesi yapacağım. İleriye dönük olması açısından 750-850W arası, tamamen modüler ve 8+4 CPU bağlantısına sahip kaliteli 80+ Gold bir güç kaynağına ihtiyacım var.

Bütçe üst limitim 1300TL.

Şimdiden öneriler için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Selamlar arkadaşlar.

Sistemimde PSU güncellemesi yapacağım. İleriye dönük olması açısından 750-850W arası, tamamen modüler ve 4+4 CPU bağlantısına sahip kaliteli 80+ Gold bir güç kaynağına ihtiyacım var.

Selamlar arkadaşlar.

Sistemimde PSU güncellemesi yapacağım. İleriye dönük olması açısından 750-850W arası, tamamen modüler ve 4+4 CPU bağlantısına sahip kaliteli 80+ Gold bir güç kaynağına ihtiyacım var.

Gigabyte P850GM 850W

Cooler Master MWE 750 Gold

MSI MPG A650GF

Be Quiet! BN282 Straıght Power 11 650W

Daha fazlası için buraya tıklayabilirsiniz.

Gigabyte P850GM 850W

MSI MPG A650GF

Pgm serisi testler de patlıyor diye biliyorum.

FSP çokça konularda görüp duyduğum ve iyi olduğunu bildiğim bir PSU markası. Seasonic'e dair pek bir fikrim yok ne yazık ki.
Fsp Hydro G Pro HG2-850W şuan en ucuz 1299TL civarında görünüyor.
Seasonic Focus Plus SSR-750FX en ucuz 1399TL civarında görünüyor.
İkisi arasında aşırı fazla kalite farkı yoksa 850W ve daha ucuz olan FSP Hydro G Pro daha alınası benim için.
Sizin düşünceleriniz nedir?

Gigabyte P850GM 850W

MSI MPG A650GF

Bunlar arasında Cooler Master MWE 750W Gold dışındakilere pek içime sinmedi hocam. Yine de teşekkür ederim tavsiyeler için.

FSP çokça konularda görüp duyduğum ve iyi olduğunu bildiğim bir PSU markası. Seasonic'e dair pek bir fikrim yok ne yazık ki.
FSP Hydro G PRO HG2-850W şu an en ucuz 1299TL civarında görünüyor.
Seasonic Focus Plus SSR-750FX en ucuz 1399TL civarında görünüyor.
İkisi arasında aşırı fazla kalite farkı yoksa 850W ve daha ucuz olan FSP Hydro G PRO daha alınası benim için.
Sizin düşünceleriniz nedir?

Bunlar arasında Cooler Master MWE 750W Gold dışındakilere pek içime sinmedi hocam. Yine de teşekkür ederim tavsiyeler için.

İkisi de kaliteli PSU. Daha ucuz ve 850W olmasından dolayı FSP tercih edebilirsiniz.

Seasonic Focus'un linkine tekrar baktığımda kutusuz ve kablosuz olduğu yazıyor. Kutulu şekilde en ucuz fiyatı 1600 lirayı geçiyor.

FSP şuan benim için 1. tercih gibi duruyor.
Ayrıca konuya yanlış yazmışım şimdi fark edip düzelttim 8+4 CPU bağlantısı gerekiyor.

Son düzenleme:
Seasonic Focus'un linkine tekrar baktığımda kutusuz ve kablosuz olduğu yazıyor. Kutulu şekilde en ucuz fiyatı 1600 lirayı geçiyor.

FSP şuan benim için 1. tercih gibi duruyor.
Ayrıca konuya yanlış yazmışım şimdi fark edip düzelttim 8+4 CPU bağlantısı gerekiyor.
Modüler olmaması sizin için sorun değil ise buna bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı