1300TL'ye kadar gecikme değeri düşük olan fare önerisi

• Konuyu başlatan Leroy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 511
Pilli değil bataryalı bu. Yanında kablosu da geliyor kabloyla da kullanabiliyorsun ayrıca kabloyla kullanırken şarj oluyor bir yandan.
ilk defa duyduğum bi marka ama araştıracağım öneriniz için sağolun

Şu an biraz baktım da kutusundan 2000 Hz alıcısı çıkmıyormuş alıcıyı ayrıyeten satıyorlarmış ve 2K alıcısı Türkiye'de yok sadece 4K alıcısı var o da 600 TL o zaman fareyi almanın bir anlamı da kalmıyor direk bu fareyi almak daha mantıklı.

Şu an biraz baktım da kutusundan 2000 Hz alıcısı çıkmıyormuş alıcıyı ayrıyeten satıyorlarmış ve 2K alıcısı Türkiye'de yok sadece 4K alıcısı var o da 600 TL o zaman fareyi almanın bir anlamı da kalmıyor direk bu fareyi almak daha mantıklı.
200 m3s malzeme kalitesine katlanmak yerine 200 daha verip Dareu A950 Pro 4k alınır.

alıcı muhabbetlerini falan çok anlamıyorum ama direkt aldığımda kullanabileceğim birşey lazım fazla uğraştırmazsa güzel olur

O zaman direk benim attığımı alabilirsin direk kutudan hazır bir şekilde çıkıyor.
sadece kablosuzlara karşı fazla güvenim yok bağlantı sorunları gibi şeyler olursa diye

Geri
Yukarı