1300TL'ye kadar klavye önerisi

Bütçe
900₺-1300₺

Cadivus

Hectopat
Merhaba, klavyem bozuldu ve yeni bir klavye arıyorum. 900₺ ile 1300₺ arasında bir bütçem var.
Klavyenin boyutu benim için pek önemli değil ama en azından yön tuşları olmasını tercih ederim.
İlgimi çeken birkaç klavye.
Dierya DK61E => %60 olmasına rağmen hoşuma gitti fakat ürün özelliklerindeki sarı ibaresi biraz kafamı karıştırdı.
Apex 3 => Membran klavye ama boyut ve görünüş olarak hoşuma gidiyor.
RK68 =>247₺ depozito ile bütçemi aşıyor ve markayı hiç bilmiyorum; sadece görünüşü ilgimi çekti.

Son düzenleme:
Merhaba, klavyem bozuldu ve yeni bir klavye arıyorum. 900₺ ile 1300₺ arasında bir bütçem var.
Klavyenin boyutu benim için pek önemli değil ama en azından yön tuşları olmasını tercih ederim.
İlgimi çeken birkaç klavye.
Dierya DK61E => %60 olmasına rağmen hoşuma gitti fakat ürün özelliklerindeki sarı ibaresi biraz kafamı karıştırdı.
Apex 3 => Membran klavye ama boyut ve görünüş olarak hoşuma gidiyor.
RK68 =>247₺ depozito ile bütçemi aşıyor ve markayı hiç bilmiyorum; sadece görünüşü ilgimi çekti.
DK61E'de yön tuşları bulunuyor fakat bunları FN tuşu ile birlikte kullanabiliyorsunuz, o yüzden sizlere zorluk çıkarır.
Alacaksanız eğer bu ürünü;
Ve eğer bütçeniz 200TL daha çıkarsa;

DK61E'de yön tuşları bulunuyor fakat bunları FN tuşu ile birlikte kullanabiliyorsunuz, o yüzden sizlere zorluk çıkarır.
Alacaksanız eğer bu ürünü;
Ve eğer bütçeniz 200TL daha çıkarsa;

Redragon'un iç parçalarının kalitesi hakkında bir fikrim yok, ancak tasarımı oldukça kalitesiz görünüyor.
XPG fena gözükmüyor listeme ekleyeceğim.
DK61E klavyesinde yön tuşlarının eksikliğini çekeceğimin farkındayım, ama araştırmalarıma göre estetik ve performans açısından güzel ve uygun fiyatlı bir klavye.

Son olarak linkteki, link düzelmediyse Amazon'da 899₺ +197, 68₺'lik DK61E, Renk: Sarı ibaresinin ne anlama geldiğini bana açıklayabilir misin?

Geri
Yukarı