1300TL'ye kadar mikrofonlu kulaklık önerisi

Bütçe
1.300 TL

TReddrakula

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım gibi. 1.300TL bütçem var, olmadı 1.500TL. Gamepower markasının modellerine göz atıyordum ama bu fiyatlara daha iyi diyebileceğiniz marka model varsa ve önerirseniz çok sevinirim. Hayırlı ramazanlar.

Başlıkta yazdığım gibi. 1.300TL bütçem var, olmadı 1.500TL. Gamepower markasının modellerine göz atıyordum ama bu fiyatlara daha iyi diyebileceğiniz marka model varsa ve önerirseniz çok sevinirim. Hayırlı ramazanlar.

Hocam çita bir tık daha artarsa HyperX Cloud 2 ya da Razer BlackShark v2X tavsiye ederim.

Temizinden 2.el birkaç aylık Cloud 2 ya da Razer BlackShark v2X de alabilirsiniz o fiyatlara hocam bir inceleyin bence.

Hocam o ilk ve beyaz ola nvar onlar bayağı temiz duruyor tavsiye ederim Param Güvende'yle aldığında teslim aldığında deneme yaparsın aklına yatarsa iade etmezsin geri kişiye.

Sarı siteden ilk linktekini Param Güvende ile aldım ama eleman görünmüyor diyor. Bir iş mi var anlamadım iptal olduktan sonra tekrar deneyeceğim.

Geri
Yukarı