1300TL'ye kadar mouse önerisi

• Konuyu başlatan iTeee
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 230
Bütçe
1300

iTeee

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben uzun zamandır G203 kullanıyordum ve hala kullanmaktayım. Çok memnunum değiştirmeyi de hiç bu zamana kadar düşünmedim ama bir an değiştirme isteği doğdu ve yeni bir şeyler almak istedim. Aslında istek değil de G203'ün sol tıkı artık 4 yıl sonunda biraz yıprandı hala iyi durumda fakat daha yeni bir şeyler almak istiyorum. Gözüme G305 çok takıldı tasarımı zaten G203 ile aynı ama Wireless hali gibi bir şey sizce G305 mantıklı mı yoksa önerebileceğiniz farklı bir şey var mı? (daha çok sade ve simetrik fareleri seviyorum Superlight veya G203, Rival 3 gibi.) Kablosuz bir mouse arıyorum.

Son düzenleme:
Bende yıllarca G203 kullandım sonrasında kablosuz versiyonu olan 305 geçtim aşırı memnundum. Tek sıkıntısı pille çalıştığından 4 ayda bir pil değiştirmek bir de pilden dolayı bir tık ağırdı ama kısa bir süre içinde alıştım.

Bende yıllarca G203 kullandım sonrasında kablosuz versiyonu olan 305 geçtim aşırı memnundum. Tek sıkıntısı pille çalıştığından 4 ayda bir pil değiştirmek bir de pilden dolayı bir tık ağırdı ama kısa bir süre içinde alıştım.

Ben o sorunu şarjlı pil ile halletmeyi düşünüyorum şarj cihazı elimde var zaten sadece birkaç adet şarjlı pil alacağım.

Merhaba, ben uzun zamandır G203 kullanıyordum ve hala kullanmaktayım. Çok memnunum değiştirmeyi de hiç bu zamana kadar düşünmedim ama bir an değiştirme isteği doğdu ve yeni bir şeyler almak istedim. Aslında istek değil de G203'ün sol tıkı artık 4 yıl sonunda biraz yıprandı hala iyi durumda fakat daha yeni bir şeyler almak istiyorum. Gözüme G305 çok takıldı tasarımı zaten G203 ile aynı ama Wireless hali gibi bir şey sizce G305 mantıklı mı yoksa önerebileceğiniz farklı bir şey var mı? (Daha çok sade ve simetrik fareleri seviyorum Superlight veya G203, Rival 3 gibi.)
Hyperx Pulsefire Haste'ye göz atabilirsiniz. Eloshapes sitesinden mouselerin arasındaki şekillerini karşılaştırabilirsiniz en uygun hangisiyse ona göre tercih edin.

Sizce Logitech'e göre daha kaliteli midir daha önce duyduğum bir marka fakat Logitech yerine tercih yapabilir miyim?

Geri
Yukarı