130TL Apple EarPods tarzı kulaklık önerisi

Rasim Kayrak

Hectopat
Makaleler
2
Yer
5391AA Netherlands
Daha fazla  
Meslek
ben mezun oldum la
Diğer lastikli olanlar kulağımı çekiyor resmen içine çok rahatsız edici. Ben sadece o Apple tipi kulaklıkları kullanabiliyorum. Sizce çakmalarını almaya değer mi? 30TL gibi bir fiyatı var. Bütçem 130TL.

Kablosuz kulaklık ve kulak içi istediğinden bahsetmiş. Lütfen konuyu dikkatli okuyunuz.

Bir Instagram mağazasından çakma AirPods 2. nesil aldım. Ne yalan söyleyeyim fiyatına göre (170TL) çok memnunum. Orijinalini de kullandım. Ses kalitesi fiyatına göre gayet iyi ancak mikrofonu biraz zayıf kalıyor(Telefon görüşmesi yapılıyor yine de). Malzeme kalitesi de yeterli. Tasarım olarak birebir. Ayırt etmek imkansız neredeyse. Sayfa ismi vermeyeceğim. Instagram'da replica AirPods diye aratırsanız bulabilirsiniz. Bu arada herhangi bir sertifikası yok söyleyeyim dedim. Ben iPhone kullandığım için aldım. Eğer Android bir cihaz kullanıyorsanız başka markalara da bakabilirsiniz.

EarPods tipi bir şey istiyorum AirPods değil.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ik-p-hbv00001b089w-yorumlari?sayfa=1&filtre=1 hocam mikrofon kalitesi fazla iyi değil fakat müzik performansı fiyatına göre iyi.
Bence sahte AirPods alıp güvenmek yerine en azından markası belli modellerden alman daha sağlıklı olur.

Bunlar AirPods gibi kablosuz ben EarPods gibi kablolu bir şey istiyorum.

Geri
Yukarı