130TL Kulaklık Önerisi

Sony MDR XB50AP Nasıl Bir Kulaklıktır?

• Fena değil.

• Bir işe yaramaz.

• Harika.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

t0pr4k

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba.

Maksimum 130TL olan bir kulaklık arıyorum. Ancak birkaç madde var.
  • D&R'den almalıyım. (Çünkü yeni yıl hediyesi olarak D&R hediye kartı aldım.)
  • Mikrofonu olmalı. (Bol bol görüşme yapıyorum ve mikrofon benim için önemli.)
  • Güvenebilmeliyim. (Bu kulaklığı çok uzun süre kullanacağım için güvenebilmeliyim.)
  • Kulak içi olmalı. (Yanımda taşımam gerekebiliyor. Aynı zamanda kulak içi kulaklıklar ile rahat edebiliyorum.)
Şu an aklımda olan Sony MDR XB50AP hakkında görüşlerinizi de ankette belirtebilir, aşağıya yazabilirsiniz. Bu bağlantıdan da bütçeme uygun kulaklıkları görebilirsiniz. (2. sayfada da bütçemi aşmayan birkaç kulaklık var.)

Şimdiden teşekkür ederim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulak içi değil ama Amazon'da ciddi bir indirime girmiş olan Creative Sound Blaster EVO USB var. 17 dolar şu an. USB olması ciddi avantaj. Yanında standart kablosu da geliyor.

Kulak içi değil ama Amazon'da ciddi bir indirime girmiş olan Creative Sound Blaster EVO USB var. 17 dolar şu an. USB olması ciddi avantaj. Yanında standart kablosu da geliyor.
Ben kulak içi kulaklıklar ile rahat ediyorum. Ayrıca yukarıda da bahsettiğim gibi D&R'dan olması gerekiyor. Lütfen biraz dikkat...

Ben kulak içi kulaklıklar ile rahat ediyorum. Ayrıca yukarıda da bahsettiğim gibi D&R'dan olması gerekiyor. Lütfen biraz dikkat...
Öncelikle sen Creative Sound Blaster'ın rahatlığını ve özellikle Türkiye fiyatını biliyor musun kardeşim? Katlanabilir olduğu için dışarı da götürebilirsin. İncele önce Sound Blaster'ı ondan sonra burada atar yap. Amazon'dan 60 TL'ye alacağın o kulaklık Türkiye'den alacağın 130 TL kulaklıklardan daha kaliteli. Ne halin varsa gör. İyilik olsun diye bilgilendiriyoruz, millet onu da reddediyor.

Öncelikle sen Creative Sound Blaster'ın rahatlığını ve özellikle Türkiye fiyatını biliyor musun kardeşim? Katlanabilir olduğu için dışarı da götürebilirsin. İncele önce Sound Blaster'ı ondan sonra burada atar yap. 60 TL'ye alacağın o kulaklık Türkiye'den alacağın 130 TL kulaklıklardan daha kaliteli. Ne halin varsa gör. İyilik olsun diye bilgilendiriyoruz, millet onu da reddediyor.
Atar yapmıyorum. Sadece burada yardım almaya çalışıyorum. Ben gerekli herşeyi yukarıda bahsettiğim. Fazla veya az bir şeye ihtiyacım yok. Ben yılbaşı hediyesi olarak geldiği için D&R'dan alabileceğimi belirttim. Kafamda olan modeli de belirttim. Gerekli her şey yukarıda yazılı. Eğer gerçekten yardım etmeyeceksen yardım istemiyorum. Zaten diğer arkadaşlar okuyup anladığı için mis gibi cevabını verirler. Lütfen forumun huzurunu bozmayalım. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı