1330 TL varken 718 TL'ye SSD alınır mı?

Parayı sen biriktirmişsin, anneni değil seni ilgilendirir bu durum.

Çocuk büyük ihtimalle ufak, o yüzden kararlardan kendisi kadar ailesi de sorumlu olduğunu düşünürsek evet annenle paylaşmalısın. Büyük ihtimalle “bir parçaya o kadar para verilir mi?” gibi bir tepki verecektir. Ne olduğu, ne işe yaradığını ve ihtiyacınız olduğunu üstüne de çoktan parasını biriktirdiğinizi anlatırsınız.

Çocuk büyük ihtimalle ufak, o yüzden kararlardan kendisi kadar ailesi de sorumlu olduğunu düşünürsek evet annenle paylaşmalısın. Büyük ihtimalle “bir parçaya o kadar para verilir mi?” gibi bir tepki verecektir. Ne olduğu, ne işe yaradığını ve ihtiyacınız olduğunu üstüne de çoktan parasını biriktirdiğinizi anlatırsınız.

Evet. Benim 240GB SSD'de 30GB yer kaldı. Benim 500GB SSD almam lazım. Ama kızarlar diye söylemiyorum.

Evet. Benim 240GB SSD'de 30GB yer kaldı. Benim 500GB SSD almam lazım. Ama kızarlar diye söylemiyorum.
Hocam sizin önce neye en çok ihtiyacınız var onu anlamanız lazım. Yani SSD aldıktan sonra kalacak olan 600 TL'ye olan ihtiyacınız ve size getireceği fayda 1330 TL'lik bir SSD'ye göre daha fazlaysa o zaman 750'liği alın. "Almışken en iyisini alayım." ihtiyaçtan doğan ürünlerde biraz gereksiz oluyor. Yani mesela ekran kartında almışken en iyisini almak kesinlikle mantıklıdır fakat hiç bir zaman doldurmayacağın ve doldurmaya yakınlaşmayacağın değerde bir SSD'yi almak saçma bence.

SSD almaktan'sa HDD alman daha iyi olur.
Zaten bir tane var. Onda da Windows kurulu. Yalandan niye bir tane daha SSD alacaksın.
Al bir hard disk bak keyfine. Dosyaların biraz daha geç açılsın hiçbir şey olmaz.

Benim 2TB HDD'm var zaten ama onda dosyalar yavaş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elindeki SSD'yi sattıktan sonra alsan daha iyi olur bence. Böylece ailen izin verebilir

Geri
Yukarı