13400F RTX4070 sistem Valorant'ta düşük FPS veriyor

LostBrknt

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemi yeni topladım iyi sistem olmasına rağmen Valorant'ta düşük FPS alıyorum.
Sistemim:
Ekran kartı: ASUS TUF GAMING GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı
İşlemcim: Intel Core i5 13400F 2.5GHz 30MB Önbellek 10 Çekirdek Soket 1700 10nm İşlemci
Anakart: TUF Gaming Z690-Plus
RAM:GSKILL 32GB (2x16GB) Trident Z5 Neo RGB 5600MHz CL28 DDR5 AMD EXPO Siyah Dual Kit Ram
Bu sistemle Valorant'ta oyun içinde 260-330 FPS gibi değerlerde değişiyor kime sorsam daha fazla alman lazım diyor acaba unuttuğum bir ayar mı var sistemle ilgili yardımcı olur musunuz? Valorant oyun içi ayarları da videolar izleyerek falan yaptım ama yok düzelmedi.

hiç indirip bakmadım ordan oyun oynarken mi bakmam gerekiyor
Hayır normalde bakmanız gerekmiyor ama fps düşüklüğü var girip değerlerinizi kontrol edin ve fotoğrafını atarsanız daha rahat bir yorum yapabiliriz. Büyük ihtimalle ekran kartını tam verimde kullanmıyor bilgisayar.

Hayır normalde bakmanız gerekmiyor ama fps düşüklüğü var girip değerlerinizi kontrol edin ve fotoğrafını atarsanız daha rahat bir yorum yapabiliriz. Büyük ihtimalle ekran kartını tam verimde kullanmıyor bilgisayar.
indirdim

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    210,3 KB · Görüntüleme: 36
Kullanım olarak aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Sonra oyun içi değerleri kontrol edin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı