1350 TL'ye nasıl bir sistem toplanır?

Para kısıtlı ama kardeşim senin dediğin bir şekildeki bilgisyar çok pahalı olur.

Derdim elektrik değil ben gta 4 oynuyorum ve benim bilgisyarım lowda anca oynuyorum ve gta 5 çıkçak onu oynamayı çok istiyorum.

İşlemci

@Mustafa Ayhan önerdiği sistemde işlemci bir üst modele terfi edilebilir. (A10 7850K)

Bu bütçeye nasıl 2133 mhz ram alabilsin ki ?
Aynen alamam ama 8 gb 1600luk zorlayabilirim. 150 tl ek olarak yada 4 gb 1888 lik olabilir. Murat abi sen beğendin mi arkadaşın önerdiğini baştan söyleyim gta 4 türü oyunlar oynuyorum.

Ram 2133 olsa iyi olurdu. Ama 1866mhz de yeterli olur. 1600 tl bütçeniz olsa çok daha iyi olurdu.

Aynen alamam ama 8 gb 1600luk zorlayabilirim. 150 tl ek olarak yada 4 gb 1888 lik olabilir. Murat abi sen beğendin mi arkadaşın önerdiğini baştan söyleyim gta 4 türü oyunlar oynuyorum.
İşlemci olarak bir üst modeli tercih et yani a10 7850k gerisi güzel. Bu apu ile bf4 bile oynarsın. Al sana test videosu ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buyurun arkadaşlar.

eEulJ4l.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı