1366x768 monitör önerisi

Bütçe
600-700

Whister

Hectopat
Daha fazla  
Annem Instagram'da gezinirken A101'in 24 inc LED TV satıldığını görmüş. Gelip bana bunu sana alalım hem monitör yaparsın hem televizyon izlersin dedi ben de olur demiştim. 800TL gibi bir fiyatı var. Fakat TV'nin uydusu mu ne yokmuş yani kutusuz çalışmıyor. Ayrıca PC görüntü kablosu desteği de yokmuş sadece HDMI destekliyor. Anakartımda HDMI girişi var fakat ekran kartımda yok bu oyun oynarken vs için sıkıntı çıkarır diye düşündüm. O yüzden direkt bir monitör alma fikrine kapıldık. Şu anda 1280X768 75Hz bir monitörüm var. Ekran kartım Max 1366X768 - 1360X1024 çözünürlüğünü destekliyor. Bana 1366X768 büyüklüğünde (18.5inc) 75Hz'lik bir monitör önerebilir misiniz? İnce olsun masada yer kaplamasını sevmiyorum. Fiyat Max 600-700 olursa iyi olur. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende kısa bir süre A101'de satılan televizyonu kullandım. Televizyondan oyun oynaması zor zaten, tepki süresi vs. de geç oluyor zaten. Yakından da kör edebilir televizyon :D Monitör önerim yok sadece tecrübemi paylaşmak istedim.

Gördüğüm kadarı TV değil monitör. Eğer uydu alıcısı alırsan TV olarak kullanabilirsin. Ayrıca HDMI girişini VGA girişe çeviren parçalar var onları kullanabilirsin.

LG led tv olarak geçiyor. Amacım zaten tv olarak kullanmak değildi. 24 inc bir monitör efsane olur. Dönüştürücü parçaları da gördüm fakat monitör almak tv ekranı almaktan iyidir. :)

Bende kısa bir süre A101'de satılan televizyonu kullandım. Televizyondan oyun oynaması zor zaten, tepki süresi vs. de geç oluyor zaten. Yakından da kör edebilir televizyon :D Monitör önerim yok sadece tecrübemi paylaşmak istedim.

Aynen tepki süresi kötü oluyor. Tecrübeniz için teşekkürler. :)

Bu daha iyi bir tercih olabilir. 768 p kötü duruyor bende kullanıyorum.

Maalesef söylediğiniz monitör hoşuma gitmedi. Ayrıca sadece 1 fotoğraf koymuşlar saçma olmuş. Neyse ben şunu görmüştüm bu tarz birşey almayı veya bunu almayı düşünüyorum. Nasıl fikir?
örnek
Ha birde aklıma şimdi geldi 768p'nin kötü durduğunu düşünmüyorum. Yıllarca 1024x768 kullandım son 5 yıldır 1280x768 kullanıyorum. 1080p henüz hiç kullanmadım fakat 720p'den daha iyi olduğu kesin.

LG LED TV olarak geçiyor. Amacım zaten TV olarak kullanmak değildi. 24 inc bir monitör efsane olur? Dönüştürücü parçaları da gördüm fakat monitör almak TV ekranı almaktan iyidir. :)

Maalesef söylediğiniz monitör hoşuma gitmedi. Ayrıca sadece 1 fotoğraf koymuşlar saçma olmuş. Neyse ben şunu görmüştüm bu tarz bir şey almayı veya bunu almayı düşünüyorum. Nasıl fikir?
örnek
Ha bir de aklıma şimdi geldi 768P'nin kötü durduğunu düşünmüyorum. Yıllarca 1024X768 kullandım son 5 yıldır 1280X768 kullanıyorum. 1080P henüz hiç kullanmadım fakat 720P'den daha iyi olduğu kesin.

Hocam bütçen varken 1080P alman çok iyi olur.
Ayrıca attığım monitör VA panel olduğu için daha canlı renkler verir. Eğer illa onu almak istiyorsanız alın. Ben önerimi yaptım. Son tercih size kalmış.
Ama attığım monitör sorunsuzdur ve 768P den sonra çağ atlatıcaktır.

LG led tv olarak geçiyor. Amacım zaten tv olarak kullanmak değildi. 24 inc bir monitör efsane olur. Dönüştürücü parçaları da gördüm fakat monitör almak tv ekranı almaktan iyidir. :)

Maalesef söylediğiniz monitör hoşuma gitmedi. Ayrıca sadece 1 fotoğraf koymuşlar saçma olmuş. Neyse ben şunu görmüştüm bu tarz birşey almayı veya bunu almayı düşünüyorum. Nasıl fikir?
örnek
Ha birde aklıma şimdi geldi 768p'nin kötü durduğunu düşünmüyorum. Yıllarca 1024x768 kullandım son 5 yıldır 1280x768 kullanıyorum. 1080p henüz hiç kullanmadım fakat 720p'den daha iyi olduğu kesin.
Aynısının 24 inç olanını aldım 1 önce sorunuz varsa sorabilirsiniz.

örnek
TV yazmıyor.
Opera Anlık Görüntü_2020-12-28_223444_www.a101.com.tr.png

Yeni konular

Geri
Yukarı