1399 Virüs ile virüs temizleme araçları testi

Her zaman kötü değildi ama Defender en kolay bypass edilebilen antivirüslerden biri. Geçmesi çok kolay, ve zor virüsleri tespit edemiyor genellikle. Basit işlerle uğraşıyorsan yeter ancak.

Microsoft Security Essentials vardı Windows 7 de eskiden. Halen destek alıyor mu bilmem onla da yapar mısınız?
Denenir aslinda musait oldugum bi zaman bakayim bi. Ha ama ona veritabani guncellemesi gelmiyordur ki destegi bitti Windows 7'in

Musait oldugum bi zaman izliyip geri donus yaparim.

Sonra da MSE ile dener misin?
Elimde Windows 7 iso yok suan. O sadece Windows 7'de var, Windows 8.1 de olan Defender'i deneyebilirim cunku en gunceli o.

Soldaki Safety scanner daha guncel suan Defender'dan En son veritabanini kullaniyor yani.

Windows Defender günümüz için yeterli değildir. Stabil çalışmıyor ve konu sahibinin dediği gibi zararlı yazılımları arayüzde listelerken çöküyor. Ayrıca veritabanları ve davranışsal analiz teknolojisinin çok da iyi olduğunu söyleyemem.

Arkadaslar o dedigim program tararken dondu, O yuzden ben de belki bi umut diye Windows Defender'in boot taramassini actim beklliyorum.

Arkadaslar o dedigim program tararken dondu, O yuzden ben de belki bi umut diye Windows Defender'in boot taramassini actim beklliyorum.
MRT üzerinden tarama yapabilirsiniz. Windows Security'e ait tarama aracı. Sistemde gömülü olarak bulunuyor.

MRT üzerinden tarama yapabilirsiniz. Windows Security'e ait tarama aracı. Sistemde gömülü olarak bulunuyor.
E indirdigim programin aynisi bu Boot scan'dan bi sey cikmadi hic bi sey algilamadi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…