1399 Virus ile gerçek zamanlı koruma testi

Sistemde aktif zararlı verken kopyaladı zaten ondan sonra kopyaları silemedi Kaspersky ayrıca daha yeniden başlatmada virüsü silemeyen Kaspersky yeniden başlatma olmadan mı silecek?

Bir de kaspersky 450 zararlı tespit etmiş, AVG 349 tane.

Sistemde aktif zararlı verken kopyaladı zaten ondan sonra kopyaları silemedi Kaspersky ayrıca daha yeniden başlatmada virüsü silemeyen Kaspersky yeniden başlatma olmadan mı silecek?
Sanal makineden kaynaklı kaspersky'ın yavaş çalıştığını düşünüyorum. Ana bilgisayarda virüs tespit ve temizleme hızı çok iyi bunu kendi deneyimimle söylüyorum.

Sanal makineden kaynaklı kaspersky'ın yavaş çalıştığını düşünüyorum. Ana bilgisayarda virüs tespit ve temizleme hızı çok iyi bunu kendi deneyimimle söylüyorum.
Hocam sanal makinesini falan yerim olay yavaş çalışması değil virüsü silememesi. Zamanında basit bir eicar dosyasını bile 2 dakikada silmişti.

Kendi programim ile test ettigim zaman solucan virusu aktifti, Kaspersky engellese 454 kere kendini kopyalayamazdi.
Haklısınız hocam.

E oyle olsa AVG de yavas calisirdi hocam sanal makineye bir de 6 tane cekirdek ve 6 GB RAM verdim cok dusuk degil ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…