₺14.000-15.000 bilgisayar mühendisliği için bilgisayar önerisi

Bütçe
15000

TheWitchKing

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Bu sene bilgisayar mühendisliğini kazandım. Şu an hazırlıktayım ancak malumunuz dolar uçuyor gidiyor neyin ne olacağı belli değil. Bu yüzden bilgisayar araştırmaya başladım. Çok fazla oyun oynayan birisi değilim en fazla haftada 1-2 kez FM, CS, NBA2K gibi oyunlar oynarım. Benim için asıl önemli olan şey hafif, ince bir bilgisayar. Yazılım da biliyorum çok fazla gereksinim istemiyor ancak ileride de sıkıntıya sokmayacak ne bileyim ileride oyun vs. bir şeyler yaparsam problem çıkarmasın. Bütçe 14000-15000e kadar. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar selam. Bu sene bilgisayar mühendisliğini kazandım. Şu an hazırlıktayım ancak malumunuz dolar uçuyor gidiyor neyin ne olacağı belli değil. Bu yüzden bilgisayar araştırmaya başladım. Çok fazla oyun oynayan birisi değilim en fazla haftada 1-2 kez FM, CS, NBA2K gibi oyunlar oynarım. Benim için asıl önemli olan şey hafif, ince bir bilgisayar. Yazılım da biliyorum çok fazla gereksinim istemiyor ancak ileride de sıkıntıya sokmayacak ne bileyim ileride oyun vs. bir şeyler yaparsam problem çıkarmasın. Bütçe 14000-15000e kadar. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.
Monster alabilirsiniz benim tanıdık arkadaşımda Bilgisayar mühendisliği bölümünde ve oldukça memnun.

İleride fazla oyun oynamayacaksanız,MacBook Air M1 16GB RAM 512 GB SSD.

Monster alabilirsiniz benim tanıdık arkadaşımda Bilgisayar mühendisliği bölümünde ve oldukça memnun.

Monster ın hangi serisi hocam ? Huma mı ?
İleride fazla oyun oynamayacaksanız,MacBook Air M1 16GB RAM 512 GB SSD.
Macbook ben de düşündüm ama hem biraz küçük geldi boyutu daha önemlisi uyum sorunu olur mu ondan, windows la aynı programlar var mıdır emin olamadım

Monster'ın hangi serisi hocam? Huma mı?

MacBook ben de düşündüm ama hem biraz küçük geldi boyutu daha önemlisi uyum sorunu olur mu ondan, Windows'la aynı programlar var mıdır emin olamadım

Apple silikon hazır mı? sitesinden bilgi edinebilir, Windows'u Parallels ile kullanabilirsiniz.

Tabii boyut en önemlisi, gözünüze ne iyi gelecekse onu seçin.

Hangi üniversite hocam konuyla ilgisi yok ama.

Hangi üniversite hocam konuyla ilgisi yok ama.
Yıldız Teknik

Bu bilgisayar nasıl sizce ? 500 lira da indirimi var. 2 bin liraya 32 gb ram taksam uçar gibime geliyor

Son düzenleme:

Mac.

Mac.
Hocam bugün yaptığım araştırmalardan sonra ben de mac almaya karar verdim ancak pro 16 gb ram 256 gb ssd mi air 16 gb ram 512 gb ssd mi bilemedim

Hocam bugün yaptığım araştırmalardan sonra ben de mac almaya karar verdim ancak pro 16 gb ram 256 gb ssd mi air 16 gb ram 512 gb ssd mi bilemedim
Pro 16GB 256 tabii ki.

Sonraki süreçlerde harici depolama alır güzelce kullanırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı