14.000-15.000 TL Oyun Sistemi Önerisi

Kısa süreliğine ban yediğim için cevap yazamadım. Cevaplar için herkese teşekkür ederim.

Anakart olarak X470 bakıyorum. Overclock potansiyelinden dolayı. Daha iyi öneriler gelirse tabiki dikkate alırım. Yada hangi model x470 olabiliceği hakkında.

Ram olarakta 2x8 3200 mhz CL14 ram sıfır bulamadığım için ikinci el ram alıcam. Linki paylaşıyorum.

G.Skill DDR4 16GB(2x8) 3200 CL14 Trident Z RGB - RAM Bellek ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 637213766

Power olarak 800 yada 850 yeterli olur diye düşünüyorum. Model önerisi yapabilirsiniz.

Kasa olarak Nxzt h500 yada h700 arasında kaldım.

Sistem yarın satın alınacak.

Kısa süreliğine ban yediğim için cevap yazamadım. Cevaplar için herkese teşekkür ederim.

Anakart olarak X470 bakıyorum. Overclock potansiyelinden dolayı. Daha iyi öneriler gelirse tabiki dikkate alırım. Yada hangi model x470 olabiliceği hakkında.

Ram olarakta 2x8 3200 mhz CL14 ram sıfır bulamadığım için ikinci el ram alıcam. Linki paylaşıyorum.

G.Skill DDR4 16GB(2x8) 3200 CL14 Trident Z RGB - RAM Bellek ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 637213766

Power olarak 800 yada 850 yeterli olur diye düşünüyorum. Model önerisi yapabilirsiniz.

Kasa olarak Nxzt h500 yada h700 arasında kaldım.

Sistem yarın satın alınacak.
o kadar para verdikten sonra ben olsam ryzen almazdım tercih meselesi ayrıca 2.el ram almanı önermiyorum al bi tane G Skill 3000 yada 3200 mhz ram geç git .

Neden açtığınız konu üzerinden etiketleme yapmadınız peki? Konu içinde konu açmayı pek tasvip etmiyorum.
Gigabyte olan bana daha sıcak geliyor, Windforce serisi kullanmıştım zamanında, Asus hiç kullanmadığım için oyumu Gigabyte olarak kullanıyorum. Elbette seçim yine sizin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı