14.000 TL Android telefon önerisi

Bütçe
14000
iPhone almayı düşünüyordum fakat açtığım önceki konudanda filan aklım karıştı ve Android almamın daha iyi bir karar olacağını fark ettim. Bütçe 14000 şu anlık ama biraz daha arttırmam gerekecek büyük ihtimal maksimum 17'ye cıkabilirim diye düşünüyorum.

Arkadaşların önerdiği telefonlar bunlar.
Realme ve 2 POCO modeli güzel gözüküyor ama pek de anlamadığım için konu açmadan bir karar vermek istemiyorum.

1. A34 5G.
2. Realme GT2.
3. POCO F4.
4. S23FE.
5. X6 Pro.
6. A54.
7. S21FE.

Realme ve 2 POCO modeli güzel gözüküyor ama pek de anlamadığım için konu açmadan bir karar vermek istemiyorum.

S23FE 14-17k arası fiyata bulunmaz 2.el anca. GT2'de 19k. POCO F4 öneririm.

Dediğim gibi çoğunlukla günlük kullanım olacak ama tekrar oyun oynamaya başlıyabilirim o yüzden oyun için iyi olacak bir telefon olması daha iyi olur diye düşünüyorum.
S21 FE veya çıkılabilirse S23 FE tercih edebilirsiniz. Ağırlıklı oyun oynanacaksa Poco X6 Pro alınabilir ama gündelik kullanım için Samsung tarafı çok daha iyi olur.

S21 FE veya çıkılabilirse S23 FE tercih edebilirsiniz. Ağırlıklı oyun oynanacaksa POCO X6 Pro alınabilir ama gündelik kullanım için Samsung tarafı çok daha iyi olur.

Aklimda iPhone gecmek var fakat 11 modelleri alınır mı? Hala bu cihazlarin yaninda bilmiyorum. Nothing Phone 1 cok guzel telefonmus ama galiba geri kalıyor bu bütçeye bilgisi olan var mı? Poconunda tasarim olarak pek sevemiyorum ve aşırı oyun oynamicaki dusundum icinde alasim gelmiyor.

Aklimda iPhone gecmek var fakat 11 modelleri alınır mı? Hala bu cihazlarin yaninda bilmiyorum. Nothing Phone 1 cok guzel telefonmus ama galiba geri kalıyor bu bütçeye bilgisi olan var mı? Poconunda tasarim olarak pek sevemiyorum ve aşırı oyun oynamicaki dusundum icinde alasim gelmiyor.
iPhone işine hiç girmeyin, iPhone 13'den aşağısı alınmaz. Nothing Phone 1 parasını hak etmiyor, bence alınmaz. Bütçenize bağlı olarak çıkılabilirse S23 FE, çıkılamazsa S21 FE Snapdragon tercih edebilirsiniz.

iPhone işine hiç girmeyin, iPhone 13'ten aşağısı alınmaz. Nothing Phone 1 parasını hak etmiyor, bence alınmaz. Bütçenize bağlı olarak çıkılabilirse S23 FE, çıkılamazsa S21 FE Snapdragon tercih edebilirsiniz.

Keske su telefonlarin tasarımlarını biraz daha sade veya yayik sekilde kullanmasalar. Tasarim yuzunden kararsiz biraktiriyor işte. S21 FE oyun icin yeterince iyiyse günlük kullanim icinde stabilse Instagram vs. S21 FE var aklimda şu an. Baskada telefon yok galiba.

Keske su telefonlarin tasarımlarını biraz daha sade veya yayik sekilde kullanmasalar. Tasarim yuzunden kararsiz biraktiriyor işte. S21 FE oyun icin yeterince iyiyse günlük kullanim icinde stabilse Instagram vs. S21 FE var aklimda şu an. Baskada telefon yok galiba.
Oyun için yeterli olur. Gündelik kullanım için bu bütçede daha iyisini bulabileceğinizi sanmıyorum. Buradan alabilirsiniz, hazır indirimdeyken Amazon Prime'a düşük bir ücret ödeyerek üye olursanız telefonu yaklaşık 400₺ daha ucuza alıyorsunuz.

Oyun için yeterli olur. Gündelik kullanım için bu bütçede daha iyisini bulabileceğinizi sanmıyorum. Buradan alabilirsiniz, hazır indirimdeyken Amazon Prime'a düşük bir ücret ödeyerek üye olursanız telefonu yaklaşık 400₺ daha ucuza alıyorsunuz.

Ben biraz daha bir bakayım tasarım olarak daha guzel bir şey istiyorum belki onerisi olan olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı