14.000 TL civarı laptop önerisi

cidden mi? casper mı alacaksınız? yeni nesil oyunlar çıkarken i7 10750h almak mantıklı değil. özellikle casper almak. eğer casper modellerini seçtiyseniz gamegarajdan gidin.

GPU'lar NVIDIA
1. ve 2. Excalibur G900 serisi.
3. Excalibur G780 serisi.

Hayır maalesef işlemcide seçenek sunmuyor Casper Excalibur serisi.

GPU'lar NVIDIA.

GPU'lar NVIDIA.
Excalibur serisi vasat, tercih etmeyiniz.

Bunlar alınabilir. Fenix alacaksan RAM ikile ve SSD'yi P1 1TB yap, daha iyi olur.

Cidden mi? Casper mı alacaksınız? Yeni nesil oyunlar çıkarken i7 10750h almak mantıklı değil. Özellikle Casper almak. Eğer Casper modellerini seçtiyseniz GameGaraj'dan gidin.

Abi şirket üzerine devlet destekli alıyorum. Bizimkiler projeye geçen sene bunları yazmış. Devlet %40 destek veriyor o sebepten dolayı el mecbur yani. Casper harici bir cihaz alamıyorum.
Excalibur serisi vasat, tercih etmeyiniz.

Bunlar alınabilir. Fenix alacaksan RAM ikile ve SSD'yi P1 1TB yap, daha iyi olur.
Abi şirket üzerine devlet destekli alıyorum. Bizimkiler projeye geçen sene bunları yazmış. Devlet %40 destek veriyor o sebepten dolayı el mecbur yani. Casper harici bir cihaz alamıyorum. 1. Seçenek iş yapmaz mı sizce ?
Hocam bilmiyorum ama oldum olası duyduğum şeylerden birinin Casper'ın düzgün olmadığıdır. Yanlış yönlendirmek istemem karar sizin.

Abi şirket üzerine devlet destekli alıyorum. Bizimkiler projeye geçen sene bunları yazmış. Devlet %40 destek veriyor o sebepten dolayı el mecbur yani. Casper harici bir cihaz alamıyorum. 1. seçenek iş yapmaz mı sizce?

Abi şirket üzerine devlet destekli alıyorum. Bizimkiler projeye geçen sene bunları yazmış. Devlet %40 destek veriyor o sebepten dolayı el mecbur yani. Casper harici bir cihaz alamıyorum.

Abi şirket üzerine devlet destekli alıyorum. Bizimkiler projeye geçen sene bunları yazmış. Devlet %40 destek veriyor o sebepten dolayı el mecbur yani. Casper harici bir cihaz alamıyorum. 1. Seçenek iş yapmaz mı sizce ?

Abi şirket üzerine devlet destekli alıyorum. Bizimkiler projeye geçen sene bunları yazmış. Devlet %40 destek veriyor o sebepten dolayı el mecbur yani. Casper harici bir cihaz alamıyorum. 1. seçenek iş yapmaz mı sizce?
RTX 2070li alın öyleyse. Ve sanırsam G900 olan rtx 2070. kasası güzel diye duydum G900 alınabilir diğerlerini unutun gitsin

Şunu unutmayın İşlemci ve Ekran Kartını değiştiremezsiniz aldıktan sonra ama RAM ve SSD HDD vs değişebiliyor. o yüzden ekran kartı ve işlemciye para verin diğerlerini sonradan yükseltirsiniz.

RTX 2070'li alın öyleyse. Ve sanırsam G900 olan RTX 2070. kasası güzel diye duydum G900 alınabilir diğerlerini unutun gitsin.

Şunu unutmayın işlemci ve ekran kartını değiştiremezsiniz aldıktan sonra ama RAM ve SSD HDD vs değişebiliyor. O yüzden ekran kartı ve işlemciye para verin diğerlerini sonradan yükseltirsiniz.

İlginçtir ama bundan 1 sene önce Excalibur G900 serisine RTX 2080 ekran kartıda konuluyordu ama şu an max RTX 2070 ve i7-10750h konuluyor.

Hocam mecburiyetten dolayı Casper alıyorum.

şimdi düşük sistem gerektiren oyunlar (cs go ,valorant, lol ) gibi oyunlar oynayacaksan sadece 240 hz anlam kazanır ama AAA Tarzı yeni çıkan oyunları ultra ayarlarda oynarım diyorsan 144 hz bile fazla gelir çünkü alabileceğin fps aralığı 60-120 arası olucaktır.
bu durumda 1 numara 2 numarayı yeniyor ekran kartı avantajı var
3 numarada ise ben %10 az FPS alayım ama ekranı 17 inch olsun dersen tercih edilir ama yok 15.6 inch bana yeter %10 fazla FPS tercihim dersende ona göre karar ver rtx 2070 mi 17 inch ekran mı ?

Geri
Yukarı