14.000 TL F/P sistem toplama

Arkadaşlar 14.000 TL'ye sistem toplamayı düşünüyorum Ryzen 5 5500 - i3 12100 - i5 10400 bu 3 işlemci arasında kaldım. 3 4 tane oyun oynayacağım biraz yüksek grafiklerle GTA 5 Euro Truck Simulator 2 ve Zula tarzı oyunlar 14.000 TL'ye hangi parçaları seçmeliyim.
Bence bunları seçme donanim arşivi ve pc hocasi gibi kanallar rx6700 lu rtx3060 ti çok iyi pc ler topluyor ve çoğunda r5 5600 ya da i5 12100f kullanıyor lar

Aynen öyle yani kısacası 14.000 TL'den daha fazla para ödeyemem bütçem bu kadar RX 6500 ya da 6600 iyidir yani.

Hocam iyidir ama bütçeniz varsa @ooredoo hocamın attığı sistemi beklemeden alın. Sizin işinizi daha düşük bir sistemde görür ama bu sistem ile önümüzdeki 6-7 sene güncel oyunları da oynayabilirsiniz. Hayatınızdaki en doğru kararlardan biri olacaktır.

Hocam iyidir ama bütçeniz varsa @ooredoo hocamın attığı sistemi beklemeden alın. Sizin işinizi daha düşük bir sistemde görür ama bu sistem ile önümüzdeki 6-7 sene güncel oyunları da oynayabilirsiniz. Hayatınızdaki en doğru kararlardan biri olacaktır.
Anladım kral ya size çok soru sordum kusura bakmayın ilk kez alacağım için biraz heyecan var

Arkadaşlar peki bu sistem alınır mı sorun olur mu darboğaz gibi şeyler toplanınca direk açılır mı

rkadaşlar peki bu sistem alınır mı sorun olur mu darboğaz gibi şeyler toplanınca direk açılır mı
Alınmaz. O paraya çok daha kaliteli sistemler toplanabiliyor. Yorumumu okudunuz mu?

Bütçe 14.000 TL ile sınırlıysa ekran kartını RX6600 olarak tercih ederek konuyu kapatırsınız.

Alınmaz. O paraya çok daha kaliteli sistemler toplanabiliyor. Yorumumu okudunuz mu?

Bütçe 14.000 TL ile sınırlıysa ekran kartını RX6600 olarak tercih ederek konuyu kapatırsınız.
Tamam o zaman o paraya rx 6600 ekran kartlı hazır sistem atarsanız daha iyi olur bende kararımı netleştiririm az önceki sistemde güzel ama yine o tarz sistemler varsa atar mısınız

Tamam o zaman o paraya RX 6600 ekran kartlı hazır sistem atarsanız daha iyi olur bende kararımı netleştiririm az önceki sistemde güzel ama yine o tarz sistemler varsa atar mısınız?

6700 kat kat daha performanslı illaki 6600 istiyorsan şunlara bakabilirsin.

Geri
Yukarı